18 urodziny biznesu K-LINK INTERNATIONAL

przez Piotr Hoffmann

Malezyjska firma network marketingowa K-LINK INTERNATIONAL jest pełnoletnia. Na początku stycznia w ogromnej hali Malaysia International Exhibition & Convention Centre odbyła się konferencja i uroczystość związana z 18 rocznicą zainicjowania tego biznesu MLM…

18 urodziny K-LINK w Kuala Lumpur (Malezja)18 urodziny K-LINK w Kuala Lumpur (Malezja)

Poruszająca się w systemie MLM firma K-LINK INTERNATIONAL rozpoczęła swoją działalność w roku 2000. Dziś jest to jedna z wiodących na świecie spółek sprzedaży bezpośredniej, oferująca szeroką gamę innowacyjnych i wysokiej jakości produktów wspomagających zdrowie.

Główna siedziba firmy mieści się w Kuala Lumpur, natomiast w Polsce jej centrum zainicjowała otwarciem biura piętnaście lat temu charyzmatyczna wrocławianka – dyrektor Krystyna Słowińska. Największe sukcesy finansowe spółka generuje w rejonie Azji i Pacyfiku (Malezja, Indonezja, Singapur, Brunea, Tajlandia, Filipiny, Indie, Tajwan, Hong Kong, Wietnam) oraz w Australii.  

– Dzięki Waszej pracy nasz koncern będzie nadal budował i rozwijał swoją globalną sieć w innych krajach. Obecnie pracujemy nad Vision 2020, aby znaleźć się wśród 20 najlepszych w rankingu 100 najlepszych firm MLM na świecie. Chcemy się jeszcze bardziej wzmocnić i udowodnić światu wiarygodność K-LINK, a także zwiększyć świadomość marki na poziomie globalnym – powiedział group managing director Dr Darren Goh.

Przez ostatnie kilka lat K-LINK INTERNATIONAL mocno pracuje nad tym, aby jej kultura biznesowa i filozofia została dostosowana do różnych kultur, ras, tradycji, religii, wieku i wykształcenia, co można było zauważyć podczas 18 urodzin zarówno na widowni, jak i na podstawie tego, co się działo na scenie.  

Spółka konsekwentnie propaguje uczciwość, zaufanie i szeroko rozumianą współpracę czyli wartości, które w systemie MLM są najważniejsze. K-LINK zawsze stara się budować sytuacje win-win co potwierdziło podczas uroczystości wiele faktów i konkretnych przykładów historii ludzi, którym kooperacja znacznie poprawiła standard życia. A oto relacja wideo z 18 urodzin K-LINK:

Mogą Cię również zainteresować