18 urodziny CaliVita International w Polsce

przez Marek Wyrzychowski
1173 odsłony

Kiedy osiąga się pełnoletność – to zobowiązuje. Ten wiek kojarzy się nam przeważnie z dojrzałością, dorosłością i odpowiedzialnością. W biznesie MLM przede wszystkim. W tym przypadku to było sensacyjne wydarzenie – 18 urodziny CaliVita International…

ee

W październiku br. minęło 18 lat od kiedy działająca w systemie network marketing firma CaliVita® International działa na rynku polskim. Dokładnie 3 października 2015 roku z tej okazji odbyła się wspaniała uroczystość w krakowskim hotelu DoubleTree By Hilton. Spotkanie poprowadził wiecznie młody Krzysztof Ibisz – pewnie dlatego, iż sam korzysta z suplementów CaliVita i bardzo je sobie chwali.

W imieniu firmy CaliVita Krzysztof Ibisz w szczególny sposób powitał najlepszych menadżerów firmy, którzy przybyli na tę uroczystość. Wśród wymienionych gości znaleźli się menadżerowie, którzy zrobili największą pracę dla firmy CaliVita i osiągnęli najwyższe tytuły w historii firmy. Z zagranicznych gości uroczystość uświetnił Tomas Pay wraz z żoną (Czechy), który posiada najwyższy tytuł w hierarchii CaliVita – dyrektor (15 grup 21%). Polskich menadżerów reprezentowali m.in. Renata Zarzycka wraz z rodziną, która razem z byłym mężem osiągnęła najwyższy tytuł w polskiej hierarchii CaliVita – double gold palm manager (9 grup 21%) i jest w posiadaniu jedynej w Polsce – legendarnej statuetki dla najlepszych menadżerów CaliVita International.

Blasku imprezie nadali również: Katarzyna Rybka oraz Marek Czajkowski jako menadżerowie gold palm manager (6 grup 21%), Marcin Radoń – star manager (5 grup 21%), jak również Alicja i Stanisław Gancarz, Maria Brzdękiewicz, Kamil Fudali, Karol Mrzygłód, Piotr Branica, Iwona Andrys, Dorota Augustyniak-Madejska oraz najstarsza menadżerka Józefa Wasiak (emerytka) i wielu innych wyśmienitych menadżerow. Wśród nich kolorytu i radości dodała urocza menadżerka – Manuela Michalak znana z programu Big Brother oraz z perlistego, radosnego śmiechu.

Potężną dawkę emocji i motywacji podczas gali jubileuszowej dostarczyli goście zagraniczni: Gerry Hargitai – prezesa CaliVita® International i Agnes Tatraine Szilagyi – dyrektorka Akademii CaliVita® International. Przemawiał również dyrektor CaliVita Polska – Wojciech Mieszało oraz Anna Mieszało.

Gerry Hargitai opowiadał o darach, jakie każdy z nas może dawać innym ludziom poprzez współpracę z tym biznesem MLM: – W CaliVita możemy dawać dar szczęśliwego życia oraz pełny sukces i realizację najskrytszych marzeń. To jest to, co robimy. Pomagamy ludziom tworzyć takie życie. Nasz model biznesowy jest prosty – pomagając ludziom w odnoszeniu sukcesu, otrzymujemy w zamian dar – nasze rodziny i nasi przyjaciele też odnoszą sukces. Na przestrzeni tych wszystkich lat, klubowiczami CaliVita stało się ponad 2 miliony ludzi. Pokazaliśmy im jak robić biznes i wieść zdrowe życie. Dzięki nam tysiące ludzi zdobyło niezależność i odniosło sukces.

Agnes Tatraine Szilagyi opowiedziała na czym polegają szkolenia organizowane w Akademii CaliVita i podziękowała wszystkim menadżerom, którzy współpracują z tym projektem organizując w swoich grupach liderskich te specjalistyczne szkolenia. Agnes wytłumaczyła, w czym tkwi sekret sukcesu liderów globalnej sieci CaliVita® International. Mówiła o tym czym różnią się uczestnicy takich szkoleń od innych. Jakich działań dokonują i jakie metody stosują w swojej pracy po szkoleniach. Jakimi staja się ludźmi. Jaki jest ich sposób myślenia, nastawienie i przekonania. Jakie posiadają zdolności i kompetencje.

Z jej odpowiedzi na jednoznacznie wynika, że klucz do otworzenia drzwi z napisem sukces ukryty jest w ich osobowości, sposobie myślenia oraz poziomie umiejętności i kwalifikacji. W CaliVita® International najważniejsi są ludzie. Dlatego podstawowym filarem tego biznesu MLM jest budowanie pozytywnych relacji między nimi. Niezwykle istotna jest tu ich jakość i to, czy zostaną zbudowane na zaufaniu czy będą krótko lub długotrwałe. Agnes pokazała również statystyki informując, iż dzięki tym szkoleniom obrót w firmie podniósł się w znaczącym stopniu.

W imieniu polskich menadżerów, również, jako jeden ze współorganizatorów szkoleń Akademia CaliVita w roku 2015, wypowiedziała się Renata Zarzyca (DGPM). Złożyła ona podziękowania za przygotowany program szkoleń przez Agnes oraz wytłumaczyła, jakie korzyści przynosi on jego uczestnikom:

– Akademia CaliVita stawia na człowieka. Pokazuje jak mocnym filarem w systemie sprzedaży jest sam człowiek – klient czy też lider. Umiejętna i dobra komunikacja międzyludzka jest niezwykle ważna. Mówmy tak, aby zawsze druga storna była uszanowana, zadowolona ze swojego zakupu, z tego, że współpracuje z nami. Komunikujmy się tak, abyśmy zawsze mogli doprowadzić do WIN-WIN czyli wygrana-wygrana czyli zadowolony z produktów klient i usatysfakcjonowany sprzedawca lub lider. Tego przede wszystkim uczy Akademia CaliVita – mówiła Zarzycka.

Ponad to w uroczystości wzięło udział wiele nieprzeciętnych osobowości z ekipy CaliVita® Polska wraz ze swoimi wykładami i jak to zwykle bywa podczas urodzin rozdano również prezenty. Tym razem Mercedesa od firmy za wysokie wyniki swojej pracy odebrała Iwona Andrys – silver palm manager (3 grupy 21%).

Oficjalną całość zakończyła uroczysta kolacja połączona z szaloną zabawą taneczną. Moc pozytywnych emocji i spotkanie z przyjaciółmi z całej Polski, pozostaną w sercach uczestników. Z pewności przyczynią się one do motywacji i osiągania kolejnych szczebli kariery na drodze do sukcesu. A na koniec polecamy krótki reportaż wideo zmontowany przez Michała Zarzyckiego:

Mogą Cię również zainteresować