200 Mercedesów FM GROUP!

przez Katarzyna Wagner

19 marca 2013 roku szesnastka laureatów programu motywacyjnego „Mercedesem po sukces” miała niepowtarzalną okazję, żeby pokazać wszystkim jak wygląda prawdziwa motywacja. I nie przeszkodził w tym nawet zupełnie nieoczekiwany…

ee

…atak zimy. Znów liderzy FM GROUP odebrali kluczyki do swoich nowych Mercedesów. Chociaż niektórzy mieli do pokonania nawet kilkaset kilometrów, stawili się w siedzibie FM GROUP Polska w Szewcach, udowadniając tym samym, że potrafią sobie radzić w każdych warunkach. Wydarzenie było szczególnie wyjątkowe nie tylko z powodu zaskakującej aury – tego dnia z Szewc wyjechał dwusetny Mercedes!

Szczęśliwym laureatom kluczyki wręczali właściciel FM GROUP Polska Artur Trawiński oraz manager FM GROUP Polska Jacek Biedrzycki. Aż czternastu kierowców zasiadło za sterami Mercedesów nowej klasy A, zaś w ręce dwóch liderów trafiły eleganckie Mercedesy klasy C. Dwusetnym laureatem programu „Mercedesem po sukces” okazał się Zbigniew Gawłowski, który nie ukrywał zaskoczenia z faktu, że to właśnie jemu przypadło takie wyróżnienie.

reklamareklama

Na dwusetnego laureata czekała niespodzianka – sesja zdjęciowa w salonie Mercedesa. Jej efekty oraz wywiad ze Zbigniewem Gawłowskim będzie można zobaczyć i przeczytać w najbliższym numerze FM GROUP INFO. Na takiej uroczystości nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawiciela Merdeces-Benz Frączak – Krzysztofa Raka. Gość specjalny również miał dla przybyłych do Szewc dystrybutorów niespodziankę – zaprezentował nowego Mercedesa klasy E. To model, który już wkrótce będzie dostępny dla uczestników programu „Mercedesem po sukces”. Po uroczystym wręczeniu kluczyków wszyscy przenieśli się do sali konferencyjnej, w której czekał pyszny tort.

Mogą Cię również zainteresować