Produkty Yealink to oprócz wysokiej klasy telefonów IP: wideotelefony, telefony USB oraz akcesoria tworzone przez doświadczonych inżynierów przy współpracy z producentami najlepszych układów elektronicznych, takimi jak Texas Instruments.

– VoIPoint będzie nie tylko dostarczał sprzęt ABC Dacie, ale także zadba o pełną opiekę techniczną przez dedykowanych inżynierów oraz obsługę gwarancyjną produktów Yealink. Każdy z telefonów jest objęty dwuletnią gwarancją door-to-door. Jako importer staramy się wspierać w pełni naszych partnerów biznesowych pod każdym względem, usprawniając w ten sposób naszą wspólną działalność na rynkumówi Tomasz Owczarek, dyrektor zarządzający VoIPoint.

Telefony Yealink pozwalają na płynne migrowanie z systemu analogowego do platform SIP (Self Installing Platforms), zapewniają znakomitą jakość dźwięku HD (High Definition), mają polskie menu i są energooszczędne.

– Ze względu na naszych klientów sukcesywnie rozwijamy ofertę o nowe marki i produkty. Ostatnim odkryciem jest firma VoIPoint i produkty Yealink. Wzbogacając nasz asortyment mamy na uwadze, przede wszystkim naszych klientów. Ważna jest dla nas zarówno wysoka jakość dystrybuowanych produktów, jak również opieka techniczna po zakupie. W przypadku produktów Yealink to dwuletnia gwarancja door-to-door. Oprócz wsparcia gwarancyjnego produkty firmy VoIPoint cechuje wysoka jakość, łatwa integracja i użytkowanie oraz przystępna cena – mówi Grzegorz Naja, dyrektor sprzedaży i marketingu Value+ w ABC Data.