Baza Wiedzy

przez Piotr Hoffman
494 odsłony

W ciągu niemal 7 lat funkcjonowania „Network Magazynu” i półtora roku od uruchomienia społeczności Suportio zauważyliśmy, że wiele treści – artykułów i dyskusji, materiałów wideo, zasługuje na to, żeby zyskać formę mniej ulotną niż wątek na forum spychany w dół przez coraz to nowsze treści.


Sygnały o takiej potrzebie otrzymujemy również od naszych użytkowników – liderów MLM. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć Bazę Wiedzy, gdzie będziemy zbierać najlepsze i najbardziej wartościowe materiały.

Oczywiście nie mamy monopolu na wiedzę, dlatego w ramach Bazy Wiedzy będziemy również informowali o nowych artykułach ukazujących się w najlepszych blogach poświęconych MLM. Będziemy informować również o wybranych wydarzeniach – zachęcamy więc przedstawicieli firm do zgłaszania szkoleń, gal, imprez jubileuszowych – najciekawsze będą umieszczane w Bazie Wiedzy.

Jak uzyskać dostęp do Bazy Wiedzy? Wystarczy przyciągnąć do Suportio trzy osoby. To naprawdę niewiele, żeby móc korzystać z doświadczeń – powiedzmy to wprost – najlepszych w tym biznesie!

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii i przemyśleń: co powinno znaleźć się w Bazy Wiedzy? Z pewnością pominęliśmy ciekawe dyskusje z forum, z pewnością nie wiemy o wszystkich wydarzeniach branżowych, o wszystkich blogach. Zachęcamy więc do wyrażania swoich opinii i sugestii w komentarzach pod artykułem – nie traktujemy Bazy Wiedzy jako „dzieła skończonego”, chcielibyśmy, żeby stała się ona panoramą polskiego MLM. Współtworzoną przez Was.

Baza Wiedzy jest dostępna w tym miejscu.

Mogą Cię również zainteresować