Bod-ē od Vemma Europe. Broń na zbędne kilogramy?

przez Katarzyna Wagner

Dzień 7 maja br. otworzył nowa kartę w historii Vemma Europe. Firma rozpoczęła sprzedaż nowej linii produktów o nazwie Bod-ē przeznaczonych dla osób, które pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz tych, którzy potrzebują dodatkowej motywacji w walce ze zbędnymi kilogramami.

Bod-ē to seria produktów, które w połączeniu z właściwym planem odżywiania dają znakomite rezultaty. – Aby pokazać możliwości jakie daje stosowanie Bod-ē stworzyliśmy grupę testową. 60 osób z całej Europy otrzymało od nas produkt, plan żywieniowy oraz wskazówki, które pozwalają uzyskać optymalne efekty. Grupa stosowała się do zaleceń oraz spożywała Bod-ē przez 12 tygodni, a rezultaty tego przedsięwzięcia pokazały naprawdę ogromny potencjał drzemiący w nowych produktach – powiedziała nam Patrycja Ratajewska, Vemma Europe international relations manager.

Po badaniach okazało się, że średnia zrzuconej masy ciała przekroczyła 6 kilogramów na osobę, a rekordziści zrzucili nawet po 20 i 30 kilogramów!

Osoby, które osiągnęły najlepsze rezultaty firma zaprosiła do Polski, aby wzięły udział w sesji zdjęciowej oraz w filmie, w którym opowiedzieli o swoich doświadczeniach z produktem. Wideo, jak również historie osób z grupy testowej dostępne są na stronie http://vemma.eu/bode.

Linia produktów Bod-ē to: napoje Bod-ē Burn, Bod-ē Cleanse oraz Bod-ē Rest. Uzupełniają się one wzajemnie, a dzięki specjalnie opracowanej recepturze, bogatej w składniki odżywcze i wspomagające procesy metaboliczne w organizmie, pomagają osiągnąć doskonałe efekty. Bod-ē Burn wpływa na poziom energii, utrzymując organizm na wysokich obrotach, a jednocześnie dostarcza składników odżywczych – w tym białko oraz błonnik. Bod-ē Cleanse wspomaga funkcje trawienne i oczyszcza organizm, a Bod-ē Rest przygotowuje go do snu po ciężkim dniu pracy.

Stosowane razem z prostym i rozsądnym planem odżywiania zmieniają się w potężną broń przeciwko zbędnym kilogramom.

Chris PowellChris Powell

Warto dodać, że cała linia produktów Bod-ē jest aktywnie wspierana przez autorytet w dziedzinie fitness i zdrowego odżywiania, gwiazdę amerykańskiego programu „Extreme Makeover” – Chrisa Powella. Chris Powell to charyzmatyczna postać, z wieloletnim doświadczeniem w branży wellness i fitness. Program „Extreme Makeover” nadawany jest przez jedną z największych amerykańskich stacji publicznych ABC i cieszy się  niezmiennie ogromną popularnością. Chris pomógł zrzucić setki kilogramów wielu osobom, a jego zaangażowanie w promocję marki Bod-ē świadczy o wspaniałych możliwościach, jakie w połączniu ze zdrową dietą i ruchem dają nowe produkty w ofercie Vemma Europe.

Artykuł pochodzi z 30 numeru drukowanego wydania "Network Magazynu" (Network News Room), który już niebawem ukaże się na rynku.

Mogą Cię również zainteresować