Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Souvre

przez Katarzyna Wagner

29 października 2017 roku podczas konferencji w auli Uniwersytetu Jagiellońskiego, Maciej Maciejewski – redaktor naczelny Network Magazynu, jedynego w Polsce niezależnego pisma o sektorze DS/MLM, wręczył polskiej firmie Souvre Internationale Certyfikat Kompetencji i Rzetelności.

Dariusz Holeniewski, Maciej Maciejewski i Waldemar SmolińskiDariusz Holeniewski, Maciej Maciejewski i Waldemar Smoliński

Świadkami tego bardzo ważnego dla sektora sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy wydarzenia było ok. 1100 menadżerów budujących swoje przedsięwzięcia biznesowe w oparciu o współpracę z polską firmą Souvre. 29 października br. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Souvre Internationale. W wydarzeniu wzięli udział goście specjalni, m.in. redaktor Maciej Maciejewski i znany w sektorze coach – Szymon Gruszka.

Partnerzy Souvre podczas konferencji mieli okazję podsumować swój wspólny, półtora roczny sukces ale również poznać nowości znajdujące się w ofercie firmy i wysłuchać prelekcji dyrektorów oraz członków zarządu. Nie zabrakło też paneli dyskusyjnych, które zapewne zmotywują partnerów Souvre do jeszcze bardziej wytężonej pracy w szeregach swojej firmy. Była to również wyjątkowa okazja do tego, aby spółka nagrodziła wyróżnione osoby, które są laureatami różnych programów motywacyjnych i mogą poszczycić się imponującymi obrotami.

Na zakończenie swojego wykładu zatytułowanego „Biznes MLM – pewny krok w przyszłość”, redaktor Maciejewski wręczył firmie Souvre Internationale „Certyfikat Kompetencji i Rzetelności”. Jest to wyróżnienie przyznawane od 15 lat przez redakcję Network Magazynu, wyłącznie polskim podmiotom gospodarczym oraz – bardzo rzadko – osobom prywatnym, poruszającym się w systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM). Jak wyjaśnił redaktor Maciejewski – przede wszystkim za wkład w promowanie odpowiedzialnego, rzetelnego, etycznego i kompetentnego biznesu. Certyfikat odebrali prezes Waldemar Smoliński i dyrektor generalny Dariusz Holeniewski. W piętnastoletniej historii Network Magazynu redakcja uhonorowała w ten sposób 7 podmiotów gospodarczych oraz 2 osoby prywatne.

PS. Obszerny fotoreportaż z tego wydarzenia opublikujemy już niebawem. Zarówno na naszym portalu internetowym jak i w wersji drukowanej Network Magazynu. (Foto: Marek Jarkulisz). 

Mogą Cię również zainteresować