Change Wizzard znowu w Polsce!

przez Marek Wyrzychowsk
1289 odsłony

Lotem błyskawicy rozeszły się informacje o bliskiej już okazji do poczucia muśnięcia skrzydeł geniusza, jakim jest Czarodziej Zmian – twórca najlepszej w Europie szkoły wystąpień publicznych – ANDY HARRINGTON.

Andy HarringtonAndy Harrington

ANDY HARRINGTON to człowiek, który uczy również rzadkiej, a bezcennej w marketingu sieciowym kompetencji przechodzenia z prezentacji tête-à-tête na przekaz adresowany do wielu potencjalnych partnerów i klientów. Przyleci już 26 kwietnia do Gdyni, gdzie w elektryzującym wystąpieniu uchyli rąbka tajemnicy sukcesu w biznesie relacji z ludźmi.  

Andy, który jest jednym z najwybitniejszych mówców świata, coachem właścicieli ogromnych koncernów i trenerem hollywodzkich gwiazd, czasami wspiera też swoim autorytetem firmy MLM, ale tylko nieliczne i zawsze takie, którym ten dbający o swój wizerunek Mistrz, dokładnie przyjrzał się od wewnątrz. Dlatego, za wielki prestiż twórców projektu Colway International – nowego marketingu o ambicjach globalnych, który już za chwilę będzie miał swoją inaugurację – uznać należy to, że przekonali go do tego, o czym mówi w poniższym wywiadzie:

http://www.colway.tv/wywiad-z-andym-harringtonem/   

Wydaje się, że znany nam jako trener biznesu – Bernard Jastrzębski w funkcji prezesa Colway International SA – zaczyna urzędowanie od mocnego akcentu. Szkolenia pod auspicjami kogoś takiego jak ANDY HARRINGTON to absolutnie nowa jakość na scenie polskiego MLM. Nieźle to wróży networkowi, który ma opleść Ziemię zaczynając się w Polsce, czyli też w Polsce kreując fortuny, jakie rodzą się zawsze tam, gdzie globalny MLM się zaczyna.

Jest jednak dobra wiadomość również dla tych, którzy z projektem Colway_International wcale próbować swoich szans nie zamierzają. Dzięki sponsoringowi kolagenowej kompanii, Andy Harrington (ale i inni mówcy, m.in. Tomasz Kammel) wystąpi ze świetnym, promującym go w Polsce, czyli bardzo esencjonalnym wykładem za cenę biletu, jaka na pewno już nigdy się nie powtórzy.

Jarosław ZychJarosław Zych

Jarosław Zych powiedział nam tak: – Zawsze byłem przeciwny zarabianiu na szkoleniach i wydarzeniach, które czynią ludzi lepszymi. I pozostaję w tym konsekwentny. Skoro mamy piękną, wielką Arenę Gdynia, skoro mamy Harringtona i show, jakiego ta branża jeszcze nie widziała, to dlaczego nie mamy się tym podzielić ze wszystkimi innymi networkerami RP, a nawet osobami postronnymi? Niech przyjeżdżają! START Colway International jest imprezą całkowicie otwartą tak samo, jak zawsze dla wszystkich, a nie tylko dla „swoich” ja dedykowałem każde swoje  szkolenie i wykład. Niech przyjeżdżają całkowicie anonimowo i bez obaw, że ktoś ich tam będzie rekrutował! Nawet numeru telefonu nikt od nich nie poprosi, bo to nie w moim stylu. A przeżyją coś naprawdę fajnego. Nauczą się niemało i podejrzą, jak się robi takie rzeczy! Jak się odpala w Polsce globalny MLM. Być może ktoś się z nim zidentyfikuje, ktoś inny poczuje narodową dumę. Jeszcze ktoś inny zafunduje sobie po prostu miły weekend nad morzem i dawkę dobrej energii. Nam wystarczy, że się dobrze pokażemy. Wręcz nie wypadałoby nawet, nie podzielić się ten jedyny możliwy raz, facetem takim, jak Andy! Bilety na tę imprezę są dostępne tutaj:

www.startcolwayinternational.evenea.pl

Abym nie był gołosłowny, to z sympatii do „Network Magazynu” dorzucę jeszcze dla jego Czytelników specjalny rabat. Kto wpisze kod promocyjny NetworkMagazyn temu cena i tak śmiesznie już taniego biletu Standard zmniejszy się automatycznie o 23%.

Więcej na ten temat: www.colwayinternational.com

Mogą Cię również zainteresować