DasCoin uznany za oszustwo finansowe w Ameryce

przez Piotr Hoffmann
1029 odsłony

Północnoamerykański regulator finansowy NASAA, chroniący inwestorów z Meksyku, USA i Kanady, w zeszłym tygodniu uznał kontrowersyjny projekt DasCoin za oszustwo finansowe i wystosował do jego założycieli – Netleaders (wcześniej CoinLeaders) – nakaz zaprzestania działalności.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

O tym projekcie pisaliśmy i przestrzegaliśmy wielokrotnie, za co – jak zwykle – wieszano na nas psy. Wszystko zgodnie z powiedzeniem Antoniego de Rivarola, że: „Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.” Cóż, często trzeba zacisnąć zęby i przeczekać głupkowaty hejt, aby później znów się okazało, że Network Magazyn ma rację…

Przypomnijmy, że najpierw red. Maciejewski napisał o projekcie DasCoin w kontekście promowania przez firmę informacji nierzetelnych i nieprawdziwych: „DasCoin – wstawimy tyle kitu ile rama w oknach pomieści”. Potem ukazał się jego słynny wywiad ze świeżo upieczonym członkiem rady nadzorczej – "Anna Hejka & DasCoin. Rozmowy Kontrolowane".

I znów nasza redakcja miała rację. Ciężki żywot Briana… „Dascoin oficjalnie uznany za scam przez amerykańskiego regulatora".

 

Mogą Cię również zainteresować