DEMONY BIZNESU. Nowy Network Magazyn już w sieci!

przez Katarzyna Wagner
2434 odsłony

Redakcja Network Magazynu – jedynego w Polsce, niezależnego pisma o systemie DS/MLM – już od 15 lat tropi, demaskuje i często z powodzeniem likwiduje nielegalne piramidy finansowe, które nader często podszywają się pod biznesy rzetelne, kompetentne i transparentne…

Niestety, dynamiczny rozwój internetu niesie ze sobą dla społeczeństwa nie tylko aspekty dodatnie. Spowodował również, że różnej maści naciągacze, oszuści i hochsztaplerzy jeszcze mocniej prześcigają się w wymyślaniu i inicjowaniu nowych przedsięwzięć bazujących na sprzedaży lawinowej. Jak nie dać się zmanipulować i doprowadzić do momentu, kiedy człowiek budzi się pewnego ranka z ręką w nocniku?

Potrzeba więcej szybkiej informacji i porządnej edukacji. W tym celu powstał ten pierwszy numer wydania specjalnego Network Magazynu. Bo z punktu widzenia dziennikarstwa, które powinno rzetelnie informować, w przypadku piramid finansowych najważniejszym czynnikiem jest CZAS. Nie bezsensowne bicie piany, ugniatanie kubka i odgrzewanie starych kotletów typu Amber Gold czy FinRoyal. Teraz, kiedy prezes Marcin P. siedzi w pierdlu do tej piramidy nikt już pieniędzy nie wpłaci… O piramidach finansowych trzeba zatem szybko ludzi informować i uczyć, jak je łatwo rozpoznać.

Z najważniejszego w tej materii punktu widzenia, czyli dlatego, że problem ten ma niezwykle wysoki priorytet w kwestii potrzeby ochrony nie tylko interesu indywidualnego, ale przede wszystkim interesu społecznego, informacja o piramidach finansowych musi być natychmiastowa. Zaraz po wejściu do Polski nowego projektu ludzie muszą o nim wiedzieć. Bez względu na ewentualne konsekwencje, jakie może ponieść dziennikarz.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć specjalne, darmowe wydanie Network Magazynu. Oto pierwszy numer. Będziemy go wydawali co dwa, trzy miesiące i informowali w nim wyłącznie o piramidach finansowych. Za darmo. Wystarczy podać swój adres e-mail:

[[demonybiznesu]]

W następnym numerze, oprócz newsów, damy Czytelnikom już konkretne wskazówki jak człowiek może piramidę bardzo łatwo rozpoznać. A przede wszystkim będziemy w nim informowali o nowych projektach. Takich, o których TVN czy Polsat nie mają zielonego pojęcia. Bez odgrzewanych kotletów sprzed 10 lat.

W tym wydaniu specjalnego wydania Network Magazynu dowiesz się m.in. o:

#LYONESS

#INNOFLEX

#RICI

#FLEXCOM

#WEECONOMY

#FUTURENET

#FUTUREADPRO

#QUESTRA HOLDINGS

Życzymy uważnej, edukacyjnej lektury.

Mogą Cię również zainteresować