EQOLOGY i EQ Pure Artic Oil – produkt wyjątkowy

przez Katarzyna Wagner
1305 odsłony

1 października br. swoją działalność w Polsce rozpoczęła norweska, network marketingowa firma EQOLOGY. Po bardzo udanym seminarium „007 PARTY” w Oslo teraz zapraszamy na pierwsze polskie spotkanie tego biznesu, które odbędzie się 20 listopada o godzinie 19:00.

Na spotkaniu dowiedz się jak możesz pomóc sobie, swojej rodzinie i idąc dalej zmniejszyć nawet do 70% umieralność u ludzi z chorobami serca. Dowiesz się jak obniżyć ryzyko choroby nowotworowej (rak piersi, macicy, prostaty, trzustki, płuc, kości i jelit). I to wszystko dzięki unikalnemu na rynku produktowi z testem laboratoryjnym badanym w Norwegii.

Posiądź wiedzę na temat wyjątkowego produktu EQ Pure Artic Oil.

Zobacz jak w 60 dni możesz szybko i w prosty sposób dorobić do obecnego dochodu 2000 zł lub zbudować większy dochód pasywny i zostać liderem w Twoim mieście. Wyjedź na opłacone przez firmę, ekskluzywne wczasy do Dubaju. Poznaj pozytywnych i uśmiechniętych ludzi. Skorzystaj z 9 różnych bonusów pieniężnych – oprócz stałego dochodu pasywnego.

W EQOLOGY nasz partner nie jest sam. Nasi partnerzy dołączając do nas tworzą z nami nową rodzinę a wsparcie oraz pomoc każdy ma w zasięgu ręki. My naprawdę dbamy o klientów oraz naszych brand partnerów.

1 października 2015 roku otworzyliśmy rynek Polski. Bądź na samym początku i rozbuduj z nami rzetelny, uczciwy i prawdziwy norweski MLM w Polsce. Co możesz z nami zrobić dla siebie i dla swoich bliskich?

1. Przyjedź na spotkanie

2. Napij się darmowej kawy

3. Posiądź unikalną wiedzę

4. Zadecyduj sam o swojej przyszłości

Do zobaczenia 20 listopada o godzinie 19:00 w – Biurowiec „Kopernika 26”

ul. Kopernika 26, 40-064 Katowice.

Zarejestruj się już teraz na www.EQtime.pl

Lub zadzwoń: Dariusz Gawron mobile: +48 533 144 444

Mogą Cię również zainteresować