European K-LINK Conference

przez Piotr Hoffmann
1101 odsłony

Działająca od dwóch lat w marketingu sieciowym wrocławska firma K-Link Poland jest przedstawicielem malezyjskiej firmy K-Link International z siedzibą w Kuala Lumpur.

Najpopularniejszym produktem stały się japońskiej produkcji okłady pielęgnacyjne do skóry, służące do rewitalizacji i oczyszczenia o nazwie Kinotakara. W Polsce firma pojawiła się we wrześniu 2004 roku i bezustannie obserwujemy jej dynamiczny rozwój. Niewątpliwie, swój sukces K-Link Poland zawdzięcza charyzmatycznej rodzinie państwa Słowińskich. Jako pierwsza zainteresowała się produktami K-Link pani Krystyna podczas urlopu w Norwegii. Szybko swoją wizją pracy zaraziła resztę rodziny Słowińskich.

 

Najbardziej aktywni współpracownicy firmy K-Link przybyli 7 października 2006 roku do Teatru Polskiego we Wrocławiu, aby wspólnie świętować swój sukces podczas uroczystej Europejskiej Konferencji. Gośćmi spotkania obok przedstawicieli zarządu firmy z Malezji byli dystrybutorzy – zwolennicy połączenia przedsiębiorczości ze zdrowym trybem życia – z wielu europejskich krajów: Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Grecji, Norwegii, Ukrainy i Polski.

Sukces jest efektem wysiłku zbiorowego

Konferencję rozpoczęła Krystyna Słowińska, dyrektor K-Link Poland: – Dzisiaj, po dwóch latach intensywnej pracy jesteśmy organizatorami I Europejskiego Zjazdu K-Link. Cieszymy się z zaufania jakim obdarzył nas zarząd firmy, jest to dla nas wielki honor. Przedsiębiorstwa marketingu sieciowego prześcigają się obecnie w tworzeniu coraz doskonalszych ofert, ku zadowoleniu klientów. My również mamy niepowtarzalną szansę przyczynić się do poprawy życia wielu ludzi. Wellness staje się coraz bardziej popularną dziedziną. O tym, jak zarobić fortunę na zdrowym stylu życia mówi wielu światowych specjalistów, albowiem najważniejszym zadaniem jest tutaj edukacja konsumentów na temat produktów i usług, które poprawiają im byt. MLM jest biznesem specyficznym – trudności są nie do uniknięcia, bez ich pokonania nie ma co marzyć o sukcesie, a sukces w tej branży jest zawsze efektem wysiłku zbiorowego. Gdy spoglądam wstecz na swoje życie, coraz bardziej doceniam znaczenie kontaktu z innymi ludźmi, teraz jest to dla mnie ważniejsze niż jakiekolwiek inne potrzeby. To Państwo jesteście moim wsparciem i moją skarbnicą wiedzy. Bez ciężkiej pracy Was wszystkich nie byłoby naszej firmy. Wasza determinacja i upór zasługują na najserdeczniejsze podziękowania.

Mogą Cię również zainteresować