Gazeciarz od biznesu MLM. Rozmowy Kontrolowane

przez Piotr Hoffmann
1867 odsłony

W tym odcinku „Rozmów Kontrolowanych” role odwrócone są o 180 stopni. Po wywiadzie nagranym przez nas z czołowym polskim trenerem sukcesu, to on – Piotr Domurad przejął kamery i mikrofon, aby zrobić wywiad z redaktorem Maciejewskim. Początkowo miał to być żart, ale… Zobaczcie sami…

Maciej Maciejewski & Piotr DomuradMaciej Maciejewski & Piotr Domurad

W jak dziwnych okolicznościach przyrody i właściwe po co powstał w 2004 roku Network Magazyn – jedyne w Polsce niezależne pismo o systemie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego (MLM)? Jakie możliwości, atrybuty i wartości daje ludziom MLM? Czego można się nauczyć od ludzi działających w tym biznesie?

Redaktor Maciejewski mówi również o swojej wizji przyszłości branży i o najważniejszych zagrożeniach czyli dlaczego trzeba walczyć z piramidami finansowymi. Zwłaszcza teraz, kiedy „super biznesy” atakują internety… Czym są piramidy inteligentne oraz kryptowaluty i revsheary ubrane w plan marketingowy? Polecamy:

Piotr DomuradPiotr Domurad

Piotr Domurad to znany strateg i trener sukcesu, specjalista o międzynarodowym doświadczeniu, uczeń i współpracownik takich sław jak Anthony Robbins (Success Recourcess), który już w 1997 roku miał w telewizji publicznej swój autorski program o sukcesie i motywacji. Autor unikalnego programu rozwojowego dla firm i struktur DS/MLM, za którego pomocą uczy co zrobić, aby network marketingowy biznes wskoczył na wyższy poziom przedsiębiorczości, jakie wdrożyć działania i zasady pracy, żeby struktury MLM zaczęły dynamiczny rozwój oraz kumulowały większe obroty. System Domurada to przede wszystkim warsztaty, na których wdraża się tzw. Program IZA czyli Inspiracja, Zrozumienie, Akcja. To trzy systemowe rozwiązania dla największych wyzwań w biznesie każdego networkera. Posłuchaj tego faceta. Zobacz co ma do zaproponowania. Bo to unikalna wiedza poparta konkretnymi wynikami: „System Domurada. Rozmowy Kontrolowane”.

Maciej MaciejewskiMaciej Maciejewski

Maciej Maciejewski jest dziennikarzem, publicystą, entuzjastą przedsiębiorczości i biznesu, zwłaszcza systemu network marketing (marketing sieciowy, MLM). Obserwator rzeczy potrzebnych i inspirujących, ale również dziwnych i ulotnych (piramidy finansowe). Jest pomysłodawcą i redaktorem naczelnym Network Magazynu – jedynego w Polsce, niezależnego pisma dla sektora DS/MLM. Współtwórca pierwszego na świecie „Klubu TOP Liderów MLM”, twórca instytutu szkoleniowego „Akademia MLM” – jednostki edukacyjnej, skupiającej pod jednym szyldem światowej sławy specjalistów z różnych dziedzin, której zadaniem jest organizacja szkoleń, konferencji i seminariów z zakresu przedsiębiorczości, biznesu i sprzedaży oraz pomoc w inicjowaniu nowych firm MLM. Prywatnie ojciec dwóch przecudownych księżniczek (Wiktoria Otylia i Otylia Wiktoria), a w wolnych chwilach (sic!) mąż księżnej Agnieszki Magdaleny. Jego zainteresowania oscylują wokół historii. W szczególności studiuje tajemnice i zagadki średniowiecza, wojskowości polskiej oraz sławnych bitew, które wpływały na losy świata. Prowadzi również bloga pod adresem www.biznesfan.pl.

Na temat systemu MLM i powstania Network Magazynu rozmawiali z nim wcześniej blogerzy, autorzy „Podcastu 15 minut” – Wojciech Stępkowski i Piotr Mitura: „Ruchcug i prostowanie słupów oświetleniowych. Maciej Maciejewski na wesoło o poważnych życiowych decyzjach i jak doszło do powstania Network Magazynu”. O network marketingu ukazał się również ciekawy wywiad z redaktorami Maciejem Maciejewskim i Piotrem Wajszczakiem na portalu Bankier.pl. Oto publikacja „MLM – biznes zwyczajny – niezwyczajny”.

Mogą Cię również zainteresować