Gra o Milion. Wirtualna gra, która zmienia realne życie

przez Katarzyna Wagner

Jak pomagać innym, dobrze zarabiać i świetnie się przy tym bawić? Czy te trzy aspekty nie powinny być przypadkiem istotą każdego programu biznesowego? Poznaj nasz nowy projekt „Gra o Milion”, w którym te trzy elementy są ze sobą nierozerwalnie połączone!

„Dobry biznes to taki, w którym ludzie mogą się rozwijać. Tworzysz system, szukasz rewelacyjnych osób i obserwujesz ich progres. Czasami delikatnie wskazujesz im odpowiednią ścieżkę wykorzystując do tego swoje doświadczenie i ich indywidualne predyspozycje”. Takie podejście do biznesu reprezentuje główny założyciel projektu, multimilioner – Fryderyk Karzełek. Jeśli Ty również wyznajesz taką zasadę, ten artykuł a przede wszystkim program biznesowy, może się okazać bliski Twemu sercu.

Dobry biznes to taki, w którym ludzie mogą się rozwijać. Tworzysz system, szukasz rewelacyjnych osób i obserwujesz ich progres. Czasami delikatnie wskazujesz im odpowiednią ścieżkę wykorzystując do tego swoje doświadczenie i ich indywidualne predyspozycje.

Biznes to ludzie!

Dlaczego tyle mówi się o tym, że biznes to ludzie? Dlaczego to właśnie oni są najważniejszym elementem całej tej układanki? Każdy założyciel dobrego biznesu i lider jakiegokolwiek dobrego programu biznesowego doskonale rozumieją tę zasadę. Formułując misję Twojego biznesu, nie robisz tego w celu przyozdobienia ściany. Spisujesz ją, aby zainspirować i zarazić ludzi. Jakich ludzi? Ludzi, którzy utożsamiają się z Twoją ideą i chcą pomagać Ci ją rozwijać. Sam możesz dojść daleko, ale to właśnie z wartościowymi ludźmi u swojego boku możesz zdobyć najwyższe szczyty – o tym mówi również 1 zasada, którą przeczytasz poniżej.

Teraz poznaj 4 zasady, które udowadniają powyższą tezę, a które stosujemy w naszym projekcie GRA O MILION:

1. Tylko zespół odpowiednio dobranych ludzi, dążących do tych samych celów, które ich fascynują, jest w stanie osiągnąć duży sukces.

2. Każdy biznes jest robiony przez ludzi dla ludzi. Dobre biznesy wnoszą wartość do życia swoich klientów i współpracowników. Nie wniesiesz dobrej wartości bez odpowiedniego zespołu ludzi.

3. Zostało naukowo udowodnione, że jesteś wypadkową 5 osób, z którymi najczęściej się spotykasz. Otaczając się ludźmi, którzy już są tam, gdzie Ty chcesz być albo dążą do tego, do czego Ty dążysz, jest Ci wielokrotnie łatwiej osiągnąć zamierzone cele.

4. Największym atutem zespołów jest to, że zrzeszają ekspertów o różnych kompetencjach. Ta różnorodność pozwala nam działać na szerszą skalę, a co za tym idzie – tworzyć wielkie rzeczy.

„Dawno temu mój mentor zapytał mnie, co chciałbym w życiu osiągnąć. Odpowiedziałem: – Duży dom, szybki samochód i kupę forsy. Zamyślił się i po chwili zapytał: – Ale co chcesz naprawdę osiągnąć? Zaczerwieniłem się i zamilkłem. Po dłuższej chwili wypaliłem: – Chcę zostawić po sobie świat lepszym, niż go zastałem. Chcę pokazać ludziom, jak wieść szczęśliwe i zamożne życie. Mentor lekko się uśmiechnął i pokiwał z zadowoleniem głową. Zdajemy sobie sprawę, że nie zmienimy całego świata. Ale jeśli pokażemy 35 tysiącom ludzi, jak wieść szczęśliwe i zamożne życie, to zakładając, że każdy ma tylko 7 dobrych znajomych, polepszymy los przynajmniej ćwierć miliona osób. I to właśnie chcemy osiągnąć”.

Stworzyliśmy system, który realizuje trzy najważniejsze rzeczy:

1. Rozwija ludzi.

2. Realizuje misję rozwoju inteligencji finansowej w Polsce.

3. Poza rozwojem stwarza przede wszystkim możliwość osiągnięcia wysokich dochodów uczestnikom tego programu biznesowego.

Teraz opowiemy Ci więcej o naszym biznesie i rozwiniemy powyższe punkty. W Grze o Milion punkt 1 czyli rozwijanie ludzi realizujemy dwutorowo. Przede wszystkim naszym najlepszym narzędziem jest multilearning (filmy zawierające konkretne treści, konkretną wiedzę + zmuszające do myślenia i pytania). Ta forma nauki pozwala Ci nie tylko zdobyć wiedzę ale od razu przemyśleć sposoby jej zastosowania w realnym życiu. Każdy temat, każdy dzień multilearningu prowadzi Cię od celu do rezultatu. Zależy nam na tym, żebyś potrafił zdobytą wiedzę przełożyć na realne, konkretne rezultaty.

Multilearning to ścieżka, którą od A do Z przebył Fryderyk Karzełek, aby zdobyć swój pierwszy i każdy kolejny milion. Razem z ekspertami i certyfikowanym coachem przełożył tą ścieżkę na proces naukowy tak, aby każdy mógł podjąć to wyzwanie jakim jest droga do miliona i budowanie Swojej Niezależności Finansowej.

Mimo, że nasz projekt nosi nazwę „Gra o Milion”, to właśnie wolność finansowa jest tym do czego chcemy doprowadzić naszych klientów i partnerów biznesowych.

Czym jest owa wolność finansowa? Zabawmy się w małą grę. Wyobraź sobie, że jedziesz na wymarzone wakacje. Delikatny dotyk słońca na Twojej skórze, miękki piasek morskiej plaży pod stopami i przyjemna morska bryza na Twojej twarzy. Śmiejący się ludzie wokół Ciebie. Oddychając pełną piersią czujesz, że żyjesz. Wiesz, kiedy zaczyna się wolność finansowa? Kiedy z takiego, wspaniałego miejsca CHCESZ wracać do realizowania Twojej misji, ale co najważniejsze, NIE MUSISZ. I do takiego właśnie stanu chcemy doprowadzić Ciebie i naszych klientów.

Po drugie staramy się kłaść duży nacisk na kulturę dzielenia się wiedzą wśród naszych liderów. Każdy z nas prowadzi interesujące biznesy i ma pewien zestaw wiedzy, którym może podzielić się z innymi. Jesteśmy pewni, że Ty jako człowiek, który ciągle się rozwija, również byłbyś w stanie wnieść bardzo dużo wartości do naszej „Rodziny”.

Jak możesz się do nas przyłączyć? Jest kilka opcji:

  • Jako klient – http://sklep.graomilion.pl/gra-o-milion-oferta-prezent/ Mimo, że jest to biznes szkoleniowy i wielu trenerów na rynku sprzedaje swoje szkolenia tylko dzięki zniżkom dochodzącym nawet do 50%, my na „Grę o Milion” nigdy nie dajemy promocji. W związku z tym masz naszą gwarancję, że bonusy, które znajdziesz w tej propozycji, to najlepsza opcja jaką możesz od nas otrzymać.
  • Po drugie, możesz przyłączyć się do naszego programu biznesowego, o którym więcej opowiemy Ci za chwilę. Mamy jednak jeden wymóg. Chcemy, żebyś najpierw przeszedł przynajmniej 1 etap naszej gry, aby się upewnić czy w ogóle utożsamiasz się z naszą misją i z naszym sposobem funkcjonowania. Czyli mówiąc prościej – chcemy być pewni, że fascynuje Cię to, co robimy. Spokojnie, nie zmarnujesz pieniędzy na zwykłą ciekawość – w ciągu 14 dni możesz nam zwrócić produkt bez podawania przyczyny. W związku z tym – sprawdź! To nic nie kosztuje, a może dołączysz do naszej społeczności ludzi, którzy już grają w grę i rozwijają swoją inteligencję finansową. W tej chwili nasza społeczność zrzesza ponad 400 osób.
  • Po trzecie możesz zostać jednym z liderów naszego projektu i prowadzić swój Klub Edukacji i Praktyki Finansowej, pomagając ludziom w Twoim otoczeniu stawać się niezależnymi finansowo.

Tutaj mamy jednak warunek. Musisz mieć własną firmę. Ten model współpracy udostępniamy tylko dla praktyków. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń do nas pod numer 787-793-425 lub napisz na adres [email protected] maila z Twoim numerem telefonu. Oddzwonimy do Ciebie.

Teraz czas na trochę konkretów o naszym biznesie. Ostatnio głośno jest o piramidach finansowych, brukających dobre imię różnego rodzaju wartościowych i uczciwych programów biznesowych, takich jak nasz. W pełni wspieramy red. Macieja Maciejewskiego w walce z tym zjawiskiem i piętnujemy na każdym kroku takie złodziejskie praktyki. Jako Trenerów Edukacji Finansowej wyjątkowo boli nas brak myślenia ludzi i naciągactwo w kwestiach finansowych.

A teraz pora na kilka faktów:

Nasz produkt to szkolenia z zakresu inteligencji finansowej (metody zwiększenia zarobków, systemy oszczędzania, nauka świadomego i bezpiecznego inwestowania), sprzedaży, budowania zespołów oraz marketingu internetowego.

  • Wypłacamy do 60% obrotu w ramach prowizji dla partnerów.
  • W naszym programie biznesowym możesz oczywiście zarówno sprzedawać produkty, jak i budować swój zespół. Jeśli chodzi o budowanie zespołu, nie narzucamy Ci żadnych limitów jeśli chodzi o np. liczbę członków w Twoim zespole.
  • Dodatkowym atutem naszej propozycji jest program samochodowy zorganizowany we współpracy z BMW. Pomyślisz teraz, że na taki samochód trzeba będzie długo czekać? Zaskoczymy Cię – już na trzeciej pozycji w naszym systemie możesz otrzymać swoje własne BMW. Samochód sfinansujemy Ci w 100%.

A dla najlepszych sprzedawców i liderów – wycieczka na Zanzibar wspólnie z naszym mentorem Fryderykiem Karzełkiem. Przeczytaj więcej o naszym projekcie i rozpocznij swoją własną drogę do miliona: http://sklep.graomilion.pl/gra-o-milion-oferta-prezent/

„Dla mnie nasza Gra o Milion to przede wszystkim wgląd w siebie. Refleksja i poszerzanie świadomości, rozwój mentalny i emocjonalny”. (Barbara Szumska)

„Gra o Milion to przede wszystkim społeczność ludzi wspierających się w drodze do swojego pierwszego miliona oraz platforma multilearningowa, dzięki której lepiej poznaję siebie”. (Przemysław Rochon)

„Gra o Milion w sposób innowacyjny pozwala szerzyć edukację finansową i podnosić ludziom kompetencje interpersonalne przede wszystkim łącząc wiedzę teoretyczną z praktycznymi jej zastosowaniami. Dodatkowo partner proklamując nasz projekt ma możliwość otrzymywania bardzo atrakcyjnych gratyfikacji za pomaganie innym. Czego można chcieć więcej?" (Kamil Marek)

Fryderyk Karzełek – multimilioner, właściciel 10 firm z sektora finansowego i szkoleniowego. Autor książki zatytułowanej „Pieniądze są sexy”. Twórca Szkoły Sprzedaży Naturalnej. Mentor i współtwórca projektu Gra o Milion. Gorący zwolennik sztuki myślenia, którą propaguje w swoim programie publikowanym na portalu YouTube – „Mój detektor Bullshitu, czyli sztuka myślenia nie tylko o pieniądzach”.

Mogą Cię również zainteresować