II Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM

przez Marek Wyrzychowski
1274 odsłony

Po sukcesie zeszłorocznego, pierwszego zjazdu, nie ma innej opcji, jak spotkać się kolejny raz! Oto nieuchronnie zbliża się dzień 28 maja 2011 roku – termin zainicjowanego przez Piotra Wajszczaka II Zjazdu Klubu TOP Smakoszy MLM.

I Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM
I Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM

Tym razem impreza odbędzie się pod hasłem: „MLM… Proszę Państwa… to zupełnie to samo!” Ale to samo, jak co? Na to pytanie odpowiedział nam redaktor i bloger roku 2010 Piotr Wajszczak: –Teraz chcę, aby spotkanie przebiegło bardziej nieformalnie, ale jednak abyśmy wynieśli z niego wiadomości, dzięki którym pokażemy ludziom, że konstrukcja MLM nie różni się niczym od budowy dużej, stabilnej firmy w biznesie klasycznym. Oczywiście mówię o strategii i działaniu. Wiadomo, nie trzeba inwestować tyle forsy, ale cała reszta stawia MLM w takim samym świetle, jak każdy inny tradycyjny biznes. I to postaramy się udowodnić podczas krótkich wykładów i prelekcji. Tym razem, po zeszłorocznym niedosycie, zaplanowaliśmy więcej tańców i hulanek, a cała impreza będzie trwała dłużej.

Pomysł zorganizowania klubu to nie tylko promocja sektora,ale również świetna akcja charytatywna – szczytny cel, jakim jest wsparcie Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. Fundacja ta pomaga bezinteresownie ponad setce dzieci poprzez hipoterapię. Dlatego w tym roku również będzie miejsce na kwestę na rzecz fundacji oraz licytację cennych nagród.

I Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM
I Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM

Ilość osób, które można przyjąć na prywatnym ranczo Bohdana Smolenia jest ograniczona, więc proponujemy się ruszyć z miejsca i kupić bilety już teraz. Nie dawno została uruchomiona specjalna strona poświęcona tylko temu przedsięwzięciu. Teraz o ideologii, miejscu, sposobie zakupu biletów, gościach specjalnych, sponsorach i szczegółowym planie zajęć dowiesz się ze strony: www.klubtopsmakoszy.pl. A poniżej krótki reportaż z pierwszego zjazdu klubu, który odbył się rok temu:

Mogą Cię również zainteresować