IV konferencja Koła Naukowego MLM

przez Marek Wyrzychowski

Kolejny miesiąc i kolejne wielkie wydarzenie organizowane, tym razem raczej współorganizowane, przez działające przy Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Koło Naukowe MLM i Klub TOP Liderów MLM. Na czwartym spotkaniu gośćmi będą Renata i Piotr Zarzyccy.

Osobom działającym w marketingu sieciowym małżeństwa Zarzyckich nie trzeba oczywiście przedstawiać, ale na pewno przyda się krótka informacja dla tych, którzy dopiero zaczęli się interesować tematem MLM lub jeszcze nic o nim nie wiedzą. Renata i Piotr Zarzyccy są najlepszymi menadżerami na terenie Polski w firmie, z którą współpracują. Piotr jest autorem dwóch książek poświęconych tematyce network marketingu: „Bogać się jak mistrzowie MLM” oraz „W szkole nie nauczono mnie biznesu”.

– Tym razem również nasze spotkanie będzie inne niż wszystkie dotychczasowe. Najpierw spotkamy się na wydziale biologii i nauk o Ziemi, gdzie posłuchamy referatu o licznych, pięknych zakątkach świata, które były miejscami podróży Renaty i Piotra. To spotkanie zostanie zorganizowane przez Koło Naukowe Turystyki i Rekreacji Nicolaus Copernicus Adventure Club, z którym nawiązaliśmy nie dawno współpracę. Następnie udamy się na położony ok. 50-100 m obok wydział nauk ekonomicznych i zarządzania, gdzie Piotr opowie nam o swoich osobistych doświadczeniach w działalności w marketingu sieciowym oraz oczywiście o tym, dlaczego w szkole nie nauczono go biznesu – powiedział nam Maciej Powietrzyński z Koła Naukowego MLM.

Już teraz zarezerwuj sobie czas we wtorek, 19 kwietnia 2011 roku, od godziny 16:00, na to niepowtarzalne wydarzenie! Miejsce akcji: Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na koniec ciekawostka. Renata Zarzycka zainicjowała kilka dni temu świetnego bloga, w którym opisuje swoje networkowe podróże po świecie. Polecamy: www.renatazarzycka.pl


Mogą Cię również zainteresować