Jak pozyskać więcej ludzi do swojego biznesu MLM? Dziś wprowadzamy nowości na portalu Networkio.eu!

przez Katarzyna Wagner
473 odsłony

Receptą na sukces każdego biznesu sieciowego są ludzie. Kompetentni, Odpowiedzialni i Pewni. I najlepiej, aby było ich jak najwięcej. Tak, żeby biznes rozwijał się dynamicznie i globalnie. Aby wieść o nim rozprzestrzeniała się po kontynentach z prędkością światła. Albo szybciej…

źródło: Flickr.plźródło: Flickr.pl

Tak, to wiemy. Ale skąd ciągle brać nowych dystrybutorów? Z rozwiązaniem przychodzą nasze projekty – jedyne w Polsce, niezależne i rzetelne media na temat sektora sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego!   

Oczywiście intensywny rozwój danej firmy to tylko jedna strona łopaty. Nader ważne jest również, aby jej działalność, marka i wizerunek, były budowane poprzez wsparcie profesjonalnego, prawdziwego przekazu informacji w kierunku społeczeństwa. Dlatego, zwłaszcza w dzisiejszej dobie, w czasach internetu, kiedy każde dziecko już wie, że:

Jak nie ma Cię w Google to nie istniejesz!

Szczególną uwagę należy zwrócić na dobrą, mądrą a przede wszystkim skuteczną promocję swojego biznesu. Już od kilku lat wszelkie wyniki badań na temat reklamy i promocji mówią jasno, że internet nadaje się do tego najlepiej! Bo w nim można zrobić więcej, szybciej, mocniej, a taniej. Z roku na rok wydatki firm wszystkich branż na reklamę w mediach starych (telewizja, prasa, bilboardy) sukcesywnie spadają na rzecz promocji w mediach nowych. Przed internetem nie ma ucieczki! Nie wierzysz? Spójrz tylko na światowy rozwój w trendzie korzystania z urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, notebooki, palmtopy).

PROFIL FIRMOWY

Dlatego nasze media, zwłaszcza internetowe, będą teraz – ku chwale branży! – systematycznie dostosowywać się do obowiązujących trendów i standardów, a podstawowymi miejscami w internecie dla naszej branży, aby takie zmiany wprowadzać, są Networkmagazyn.pl oraz portal społecznościowy Networkio.eu. Do puenty. Jak wiecie od wielu lat dla naszego sektora prowadzimy Listę Firm. Białą i Czarną. Widoczną w „Network Magazyn” i również w Networkio. To świetne miejsce, w którym człowiek poszukujący do rozpoczęcia współpracy konkretnego biznesu, może rzetelnie sprawdzić na czym stoi nasz rodzimy sektor. Zagląda i wie, jakie firmy w branży są. Widzi, jakie są rzetelne i etyczne, a z którymi lepiej się w ogóle nie zadawać. Jak myślisz, którą firmę z listy żółtodziób wybierze do współpracy? Też nie mamy zielonego pojęcia. Ale teraz można mu ułatwić szybką weryfikację poprzez profesjonalne wyróżnienie się spośród tłumu. Zgłoś się do nas, a zbudujemy Ci PROFIL FIRMOWY. Co to jest? Zobacz sam. Firmy AKUNA i FLAVON taki produkt już u nas kupiły…

Co jest ważne? Po pierwsze firma jest wyróżniona od samej góry listy. Po drugie przekazuje społeczeństwu rzetelne, pełne informacje o sobie. Po trzecie, każdy zleceniodawca ma pełną kontrolę i sam decyduje o tym, jak taki profil ma wyglądać. W każdym miejscu i w każdej chwili może modyfikować czy dodawać w nim informacje. Wystarczy smartfon i dostęp do internetu.

ReklamaReklama

SŁOWA KLUCZE

Na naszych portalach znajduje się już wiele tysięcy świetnych materiałów na temat branży. To niesamowita kopalnia wiedzy i edukacji zarówno dla tych, którzy już działają, ale przede wszystkim dla tych, którzy dopiero chcą się dowiedzieć. Trzeba to wykorzystać również w promowaniu rzetelnych firm. W sposób nowoczesny. 

Do tego od dzisiaj służą Słowa Klucze. To specjalne, wybrane frazy zastosowane w tekstach, które na zlecenie klienta będą się wyróżniały z bezkresnego gąszcza wszelkich informacji. Dla przykładu tak zadziała wykupione przez klienta słowo MLM – najważniejsze trzy litery w naszej branży! To chyba ono będzie w naszej dziedzinie najdroższe. Jak myślisz? Ale równie dobrze można od dziś promować na naszych portalach frazy SZANSA czy SUKCES. Albo ZDROWIE, WELLNESS, AMWAY, COLWAY tudzież DUOLIFE bądź JAN KOWALSKI.

Czyż nie wygląda to seksownie? Zastanów się nad tym. Kiedyś, zwłaszcza na początku lat 90-tych firmy MLM wychodziły z założenia, że reklama i promocja w tym biznesie nie jest potrzebna. Bo zrobią to „nasze” wielbłądy za pomocą marketingu sieciowego. Jak się to skończyło, wszyscy wiemy. Wystarczy w wujka Google wpisać np. frazę NOVISION i poprosić go o opinię na temat tej firmy. Czy jesteś twórcą porządnego biznesu MLM? Czy chcesz mieć porządny wizerunek i markę wśród społeczeństwa? Czekamy na kontakt. Wystarczy smartfon. I to nawet bez dostępu do internetu:

Agnieszka Maciejewska tel. 501 126 101 e-mail: [email protected]      

Mogą Cię również zainteresować