Jarosław Zych: Najważniejsza jest sprzedaż! (EFBA 2014)

przez Marek Wyrzychowski

Abstrahując od faktu, że ewidentnie tyczy się systemu DS/MLM, bez wątpienia jest to jeden z najlepszych wykładów jakie słyszeliśmy kiedykolwiek na temat szeroko rozumianej sprzedaży w ogóle. Edukacyjne mistrzostwo świata. Bo Takie rzeczy tylko na Europejskim Forum Biznesu Alternatywnego…

Jarosław ZychJarosław Zych

Już niebawem odkryjemy karty na temat kolejnej edycji Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego i poinformujemy Czytelników o wszelkich szczegółach oraz atrakcjach jakie przygotowaliśmy w związku z tym projektem na nowy rok. Bo EFBA 2016 zbliża się wielkimi krokami. A dziś przeteleportujmy się w czasie. Specjalnie dla wszystkich ceniących porządną edukację, przypominamy świetny wykład Jarosława Zycha, który miał miejsce podczas EFBA 2014:  

Jarosław Zych to prezes i współtwórca Colway oraz jeden z inicjatorów Colway International – rdzennie polskich firm marketingu sieciowego. „Rasowy sprzedawca” czyli praktyk sztuki sprzedaży od ponad 30 lat. Posiadacz kilku spektakularnych, nigdy nie pobitych rekordów w tej dziedzinie. W latach 80-tych żywa legenda środowiska akwizytorów. Twórca schematów prezentacji handlowej, narzędzi menedżerskich,  programów szkolenia sprzedawców i telemarketerów. Autor licznych artykułów i skryptów na ten temat. Nauczyciel działania skutecznego, instrumentów kreowania popytu i technik zamykania sprzedaży. Inspirujący mówca, autorytet i strateg marketingowy. Człowiek  „o kilku życiorysach”, globtroter, samouk, erudyta z wiedzą teleturniejową i wszechstronnym doświadczeniem. Reformator i skandalista. Wykłada i pisze także na liczne, inne  MLM tematy, a ostatnia jego  książka „Witamina C-olway” wywołała spore poruszenie wśród konsumentów suplementów diety. 

Mogą Cię również zainteresować