Jarosław Zych o MLM. Rozmowa w Turcji

przez Piotr Wajszczak

W dniach 15-22 maja 2013 roku byliśmy wraz z ekipą firmy Colway w tureckiej miejscowości Kemer, gdzie odbyły się obchody 9 urodzin tego polskiego, network marketingowego biznesu.

„Drugi raz zdarzyło się w naszej historii (…), że zadowoleni są wszyscy uczestnicy wyjazdu. A część ogromna wręcz zachwycona, by nie rzec − oszołomiona luksusem, przebiegiem, atmosferą, organizacją i stosunkiem ceny do jakości. To był kolejny meeting przełomowy w naszym Colway.” – czytamy na firmowej stronie internetowej, gdzie można znaleźć w tym temacie gigantyczną wręcz ilość materiałów. Ale mi udało się zrobić w Turcji coś, czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Tylko w „Network Magazynie”:

Ta działalność jest szkodliwa. Powiedzmy sobie wprost i jasno. Nikt, nigdy nie zbudował silnej struktury w marketingu sieciowym wyłącznie poprzez kontakty internetowe. A wszystkie kursy tego, są najdelikatniej mówiąc naciąganiem ludzi na pieniądze. I to nie małe. Przy czym jedynym, który na tym zarobi jest ten, co tymi narzędziami handluje. (Jarosław Zych)

Mogą Cię również zainteresować