Konferencja o 14 Kompetencjach w Łodzi

przez Marek Wyrzychowski
806 odsłony

21 kwietnia 2018 roku w Łodzi odbyła się konferencja zatytułowana „XIV Kompetencji, które pozwolą Ci osiągnąć niezależność finansową i przeżyć wspaniałe życie”. Network Magazyn był patronem medialnym tego niezwykłego przedsięwzięcia.

ee

Konferencja miała na celu zbudowanie świadomości finansowej w taki sposób, aby jej uczestnicy mogli bardziej świadomie podejmować swoje przyszłe decyzje finansowe i odnieść sukces zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Wiedzą podzieli się eksperci z zakresu edukacji finansowej: Maciej Maciejewski – red. naczelny Network Magazynu, Piotr Bibrzycki – autor bloga finanse zza kierownicy, Fryderyk Karzełek – przedsiębiorca, finansista, mentor projektu Gra o Milion, Magdalena Balcerzak – współtwórca gry planszowej Euro Cash – edukacja finansowa, Mateusz Warmuz – doradca finansowy, dyrektor Polskiego Doradztwa Finansowego, Grzegorz Turniak – propagator networkingu. 

Bardzo ciekawy podczas tego wydarzenia okazał się panel dotyczący 14 kompetencji – pokazał jak żyć na maksimum możliwości przy zachowaniu równowagi, czyli jak skutecznie zwiększać osobistą efektywność. Kilku z uczestników konferencji mogło w praktyce przełamać swoje słabości i udowodnić, że strach jest tylko w naszej głowie. 

Grzegorz Turniak pokazał jak i co robić, aby budować skuteczne relacje biznesowe, które będą rozwijać naszą karierę. Paweł Bronikowski zdradził sekrety budowania relacji za pomocą portalu Linkedin, a Krzysztof Liegman udowodnił, jak wyobraźnia wpływa na wielkość naszych dochodów. 

Zapraszamy na kolejną edycję!!! A już w dniach 21-23 maja br. możesz bezpłatnie zaplanować wzrost swoich dochodów z Fryderykiem Karzełkiem podczas specjalnego 3-dniowego wyzwania => http://akcje.graomilion.pl/wyzwanie/

Mogą Cię również zainteresować