Konferencja Klubu Top Liderów Colway International

przez Piotr Hoffmann

Pierwsze spotkanie Klubu TOP Liderów firmy Colway International odbyło się w warszawskim hotelu Hilton 17 sierpnia 2015 roku. Najlepsi z najlepszych w tym biznesie dyskutowali o wynikach i planach prężnie rozwijającego się projektu.

Dopiero co informowaliśmy o starcie Colway International (publikacja) – nowego, polskiego projektu MLM zainicjowanego przez Jarosława Zycha i Maurycego Turka, a jak się okazuje w przedsięwzięciu tym już wykreowali się Top Liderzy. Musi więc być odpowiednia dynamika. Najlepsi spotkali się 17 sierpnia br. w hotelu Hilton na pierwszej konferencji Klubu TOP Liderów Colway International:  

O rozwój tego przedsięwzięcia zapytaliśmy Bernarda Jastrzębskiego, prezesa Colway International, który powiedział: – Wszystko idzie zgodnie z planem, ale będzie szło jeszcze szybciej. Szykujemy ofensywę – kampanię wrześniową. To będzie specjalna akcja rekrutacyjna dla nowych partnerów. Startujemy już 5 września a to co przygotowaliśmy wstrząśnie branżą. W tym momencie ulepszamy nasz plan finansowy, zmieniamy stronę internetową, wprowadzamy nowe premie i programy motywacyjne a wszystko zgodnie z filozofią Kaizen, której jesteśmy wielkimi fanami.

Dziś mamy 7340 osób w strukturze oraz przychód 3 240 000 zł netto za pierwsze trzy miesiące. Otworzyliśmy przedstawicielstwa w Londynie i Mediolanie, a sprzedajemy już niemal do całej Unii Europejskiej. Wyspy Brytyjskie, Wochy, Niemcy, Czechy, Słowacja, Francja – tam rośniemy najszybciej. We wrześniu otwieramy Bułgarię, a w październiku Austrię. Podjęliśmy współpracę z 11 nowymi trenerami. W dniach 5-6 września organizujemy w Ossie imprezę integracyjną dla naszych partnerów – Summer Party. 28 września lecimy na pierwszą międzynarodową konferencję, która odbędzie się na jednej z piękniejszych Wysp Kanaryjskich – Fuerteventura, gdzie spędzimy tydzień. 20 października w hotelu Marriott mamy konferencję, na której nagrodzimy naszych najlepszych liderów.

Mogą Cię również zainteresować