Krok do skutecznej motywacji!

przez Dominika Socha
546 odsłony

Sodexo Motivation Solutions oraz miesięcznik „Brief” zapraszają na drugie Śniadanie Biznesowe z cyklu „360° dla Biznesu”, które odbędzie się 14 września 2011 roku (środa) o godzinie 9.30 w Iguana Lounge przy ulicy Zajączkowskiej 11 w Warszawie. Wstęp wolny – kto pierwszy ten lepszy!

Prof. Andrzej Blikle
Prof. Andrzej Blikle

Tym razem uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami organizacji skutecznych projektów wsparcia sprzedaży oraz spotkać z gościem specjalnym wydarzenia – prof. Andrzejem Blikle, właścicielem jednej z najbardziej znanych marek w Polsce.

Cykl spotkań „360° dla Biznesu”, organizowanych przez Sodexo Motivation Solutions, lidera w zakresie nowoczesnych rozwiązań motywacyjnych i miesięcznik „Brief”, adresowany jest do praktyków z obszaru trade marketingu oraz sprzedaży. Celem inicjatywy jest wspólne budowanie zasobów inspiracji biznesowych poprzez rozmowę oraz wymianę doświadczeń z obszaru nowoczesnych i skutecznych narzędzi wsparcia sprzedaży. Partnerem wydarzenia jest firma SARE.

Pierwsze spotkanie z cyklu „360° dla Biznesu”, które swoją obecnością zaszczycił Jerzy Wittchen, poświęcone zostało wpływom pozafinansowej lojalności na zyski i pozycję firmy oraz narzędziom motywacyjnym funkcjonującym w polskim biznesie. Podczas drugiej edycji wydarzenia, zatytułowanej „Komunikuj, motywuj, nagradzaj – trzy kroki do efektywnego programu wsparcia sprzedaży”, goście poznają zasady rządzące lojalnością w biznesie i strategie budowania skutecznych projektów motywacyjnych. O swoich doświadczeniach w prowadzeniu firmy oraz znaczeniu dobrych relacji z klientami i kontrahentami opowie także gość specjalny spotkania – prof. Andrzej Blikle, twórca i właściciel jednej z najbardziej znanych firm w Polsce.


– Pierwsze spotkanie z cyklu „360° dla biznesu” cieszyło się takim powodzeniem, że postanowiliśmy długo nie czekać i tuż po wakacjach zapraszamy na druga edycję wydarzenia. Tym razem podzielimy się z gośćmi swoimi doświadczeniami w budowaniu skutecznych programów lojalnościowych i motywacyjnych – rozwiejemy wątpliwości dotyczące celowości takich akcji i doradzimy na co zwracać szczególną uwagę,
by projekt zakończył się sukcesem. Podobnie jak za pierwszym razem, na spotkaniu pojawi się wyjątkowy gość, ikona polskiego biznesu. Tym razem zaprosiliśmy prof. Andrzeja Blikle, który podzieli się z gośćmi swoim wieloletnim doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Spotkanie jest rzadką okazją do dyskusji i wymiany wiedzy w elitarnym gronie firm, którym pojęcie lojalności w biznesie jest szczególnie bliskie – powiedziała Magdalena Mamczur-Wallin, product manager Sodexo Motivation Solutions.

Rezerwacja miejsc:

Wstęp na spotkanie jest wolny, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz do rejestracji można pobrać po kliknięciu na link: www.brief.pl. Po wypełnieniu należy go odesłać na numer faksu: (022) 375 17 50 lub adres mailowy [email protected].

Mogą Cię również zainteresować