KTL MLM podpisał kolejną umowę

przez Piotr Hoffmann

Wczoraj Klub TOP Liderów MLM podpisał kolejną umowę o stałej współpracy, tym razem z Samorządem Studenckim Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach. Priorytetowym celem współpracy będzie organizacja konferencji i seminariów na temat możliwości biznesu MLM.

Maciej Maciejewski i Michał Barański podpisują umowę o współpracy
Maciej Maciejewski i Michał Barański podpisują umowę o współpracy

Przypomnijmy, że zainicjowany przez „Network Magazyn”, jedyny na świecie, elitarny Klub TOP Liderów MLM, współpracuje już z dwiema renomowanymi uczelniami wyższymi w Polsce. Najpierw doszło do podpisania umowy z Kołem Naukowym MLM działającym przy Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu i z Kołem Naukowym Inwestor, działającym przy wydziale zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

4 października 2011 roku w Kielcach Klub TOP Liderów MLM podpisał umowę o współpracy z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Z ramienia koła umowę podpisał Maciej Maciejewski – redaktor naczelny „Network Magazynu”, natomiast z ramienia WSEiP podpis na historycznym dokumencie złożył Michał Barański – przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studentów WSEiP.

Michał Barański jest młodym, charyzmatycznym studentem, działającym również w marketingu sieciowym. W kwestii przyszłej współpracy Klubu TOP Liderów MLM i WSEiP przygotował taki plan, że jeśli zrealizuje wszystko tak, jak zaplanował, to cały sektor DS/MLM będzie musiał ustanowić specjalnie dla niego coś w rodzaju network marketingowej Nagrody Nobla.

Po podpisaniu umowy przed budynkiem WSEiP
Po podpisaniu umowy przed budynkiem WSEiP

– Taki pomysł marzył mi się od wielu miesięcy – mówi Michał Barański. – Teraz, przy współpracy prestiżowego pisma „Network Magazyn” i dzięki pomocy gwiazd marketingu sieciowego, jakie skupia Klub TOP Liderów MLM, będziemy mogli go razem zrealizować. Projekt nazwałem „Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach”. Od dziś organizujemy go wspólnie przez Samorząd Studentów WSEiP (Michał Barański i Ewelina Gajewska), Klub Top Liderów MLM oraz „Network Magazyn”. Przedsięwzięcie skierowane jest do wszystkich studentów, którzy chcieliby uzyskać rzetelną informację o branży DS/MLM i utrwalić tą wiedzę, a szczególnie do tych studentów, którzy już w czasie nauki myślą poważnie, planują swoją przyszłość i chcą zacząć zarabiać pieniądze w czasie studiów. Na wykładach będą poruszane wszystkie zagadnienia, jakie są niezbędne do działalności w MLM. Wykłady będą prowadzone przez członków Klubu Top Liderów MLM, czyli menadżerów, którzy odnieśli już sukces i mają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie biznesu. Projekt ruszy w styczniu 2012 r. Pierwsze wykłady/szkolenia odbędą się w Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Później ruszamy w trasę i będziemy m.in. w takich miastach, jak Nowy Sącz, Rzeszów, Lublin, Łódź, Warszawa, Poznań, Toruń i Gdańsk. Planujemy pozyskanie do projektu patronatu takich instytucji, jak Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Finansów, Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polski i Stowarzyszenie MONSSUN.

Michał Barański i Ewelina Gajewska z Samorządu Studentów WSEiP zostali wczoraj automatycznie honorowymi członkami Klubu TOP Liderów MLM. Teraz wystarczy zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Wszak styczeń już niebawem.

Mogą Cię również zainteresować