Magiczna firma OKG rozwija się w Polsce

przez Maciej Maciejewski
2281 odsłony

Praga, Szwejk, samochody Skoda, ewentualnie dobre piwo – to pojęcia, z którymi przeciętnemu zjadaczowi chleba w Polsce kojarzą się Czechy. Ale nasi południowi sąsiedzi nie tylko tym żyją. Po roku 1990 oprócz likwidacji przemysłu ciężkiego, budowy kilku montowni samochodów i komputerów…

…w różnych dziedzinach gospodarki powstało tam wiele ciekawych projektów innowacyjnych. Niektóre z nich są związane ze zmianą stylu życia przeciętnego obywatela Czech. W tym okresie znacząco podniósł się tam poziom życia, a także zmienił stosunek społeczeństwa do takich spraw jak ekologia, zdrowe odżywianie, wykorzystanie wolnego czasu, ale także do spraw finansowych. I właśnie dwie ważne sprawy w życiu chyba każdego z nas: zdrowie i pieniądze – to tematy wiodące w działalności jednego z takich innowacyjnych przedsięwzięć. A chodzi o firmę OKG.

Jak się mówi, pieniądze szczęścia nie dają, ale jednak trudno bez nich żyć. Podobnie sprawa wygląda ze zdrowiem – jeżeli go nie ma, to często nawet pieniądze nie pomogą. Połączenie tych dwóch czynników, czyli unikatowych produktów wspierających funkcjonowanie naszego organizmu z bardzo interesującym, sprawiedliwym i motywującym planem marketingowym, stwarza niepowtarzalną okazję do podjęcia współpracy z firmą OKG.

OKG – krótkie spojrzenie wstecz

Firma OKG istnieje na rynku suplementów od 16 lat, rozprowadzając swoje produkty przez sieć niezależnych dystrybutorów – partnerów firmy. Początki były trudne: oprócz pomysłu na biznes brakowało wszystkiego – począwszy od gotówki niezbędnej do przeprowadzenia inwestycji początkowej, przez zaplecze marketingowe, system szkoleniowy, skończywszy na liderach, którzy mogliby inspirować innych ludzi do zmiany ich stylu życia. Ale dzięki temu, że pierwszy produkt, znany pod marką Emulips sprawdził się na rynku, a plan marketingowy przyciągał kolejne osoby do współpracy, firma OKG z biegiem lat notowała intensywny rozwój. Przybywały kolejne produkty, powstał system szkoleniowy, unikatowy system wsparcia online, a przede wszystkim przybywali kolejni współpracownicy. Obecnie w portfolio firmy OKG znajduje się 16 produktów, a zarejestrowanych jest około 30 000 niezależnych dystrybutorów (aktywnych). Siedziba firmy i centrum dystrybucyjne na Czechy i Słowację znajduje się w Brnie (południowa część Moraw). W Polsce centrum dystrybucyjne umieszczone zostało w mieście Bielsko-Biała.

Milenium Center Brno – siedziba firmy OKGMilenium Center Brno – siedziba firmy OKG

OKG – dlaczego właśnie te produkty?

Firma OKG posiada w swoim portfolio produktowym unikatowe suplementy diety, które wspólnie tworzą system nawzajem uzupełniających i wspierających się preparatów. Skuteczność oddziaływania całego systemu na zdrowie człowieka znacząco wzrasta z ilością, jednocześnie lub przynajmniej stopniowo, stosowanych produktów. Olbrzymia większość produktów OKG to całkowicie oryginalne preparaty, nieposiadające żadnego odpowiednika na rynku. Wachlarz zawartych w nich substancji czynnych jest bardzo szeroki i obejmuje takie składniki jak witaminy i składniki mineralne oraz inne różnorodne surowce naturalne, włącznie z materiałem roślinnym czy ekstraktami roślinnymi.

Wybitny czeski specjalista w dziedzinie suplementacji dr Lubomir Meravy napisał o produktach firmy OKG między innymi tak: „Suplementy diety, które od wielu lat wprowadzane są na rynek przez firmę OKG, odznaczają się unikatowymi właściwościami, które całkowicie odróżniają je od podobnych specyfików. Zostały one zaprojektowane przede wszystkim w celu utrzymania równowagi biologicznej środowiska wewnętrznego organizmu. W przypadkach jej zachwiania mają za zadanie wspierać organizm w przywracaniu utraconej harmonii. Zachowanie organizmu w stanie harmonijnej równowagi jest niezbędne dla utrzymania optymalnego stanu zdrowia, ponieważ każde naruszenie równowagi wewnętrznej jest równoznaczne z możliwością pojawienia się różnych chorób i dolegliwości zdrowotnych oraz procesów powodujących przedwczesne starzenie.

Biorąc to pod uwagę OKG oferuje dziś produkty działające efektywnie w czterech podstawowych kierunkach harmonizacji organizmu. Są to mianowicie: dokładna detoksykacja organizmu, optymalizacja procesu trawienia i wykorzystania składników odżywczych, optymalny transport składników odżywczych poprzez układ krążenia do wszystkich tkanek organizmu i wreszcie aktywacja metabolizmu komórkowego.

Produkty OKG działają we wzajemnej synergii, to znaczy, że każdy dodatkowo zastosowany preparat wzmacnia działanie już używanych! Dzięki temu jest nie tylko możliwe, ale wręcz wskazane, stosowanie kilku preparatów równocześnie, co umożliwia osiągnięcie i zachowanie stanu równowagi biologicznej organizmu.

Inną ważną cechą produktów OKG jest kompleksowość ich oddziaływania. Niemal każdy produkt posiada większy zakres działania niż to wynika z jego głównego przeznaczenia i w ten sposób ma także wpływ na inne funkcje organizmu. Dzięki temu pole działania poszczególnych preparatów częściowo pokrywają się, co z punktu widzenia uzyskiwania stanu równowagi organizmu jest korzystne zarówno podczas stosowania jednego produktu, jak również podczas używania ich różnych kombinacji.”

Portfolio produktów oferowanych przez OKG obejmuje obecnie preparaty na wszystkie podstawowe układy organizmu. Możliwy jest zatem wybór produktu lub grupy produktów, które będą najlepiej oddziaływać w ściśle określonym kierunku. Ogólnie można również zalecić długotrwałe używanie produktów lub powtarzanie ich stosowania po pewnym odstępie czasu. Efekt końcowy znacząco wtedy wzrasta i jest bardziej trwały, o czym świadczą liczne opinie zadowolonych klientów. Z całą ofertą produktów dostępnych w Polsce można zapoznać się na stronie www.okg-family.pl.

Niektóre z produktów OKGNiektóre z produktów OKG

OKG – dlaczego warto być ich partnerem?

OKG to nie tylko lepsza jakość życia partnerów firmy, którzy dzięki produktom czują się po prostu lepiej. To przede wszystkim szansa na własny, dochodowy biznes lub chociażby dodatkowy dochód z wysokim wskaźnikiem sukcesu bez żadnego ryzyka i z minimalnymi kosztami. I właśnie partnerzy są największym bogactwem tej firmy. Razem tworzą jedną wielką rodzinę, razem starają się, aby OKG było nie tylko miejscem pracy, ale stało się także okazją do dobrej zabawy, do wspólnego spędzania czasu, aby było stylem życia. Firma OKG jest dostępna dla wszystkich bez względu na wcześniejsze doświadczenia, dlatego też poszczególne kroki, wiodące do celu, są bardzo proste, umożliwiające duplikację. OKG posiada nowoczesny system edukacji i wsparcia dla „zwykłych ludzi”, prowadzący  ich „krok po kroku” do celu, pomagający im spełniać swoje marzenia oraz umożliwiający prowadzić niezwykły styl życia.

Jakie są korzyści wynikające z rejestracji w systemie OKG?

  • Rabat 40-50% przy zakupie produktów dla siebie lub osób bliskich.
  • Dochód bezpośredni w przypadku dystrybucji – na starcie kieszonkowe, ale w przeciągu około pół roku może to być już całkiem interesująca suma.
  • Dochód pasywny w przypadku zbudowania działającej sieci sprzedaży – tu nie ma górnej granicy dochodu, w firmie jest wiele osób, które po paru latach pracy, zarabiają obecnie 10-20 tys. zł miesięcznie (i więcej).

Co zapewni Ci współpraca z OKG?

  • Zadowolenie z faktu, że zarabiasz tyle, na ile naprawdę zasługujesz – nie istnieje górna granica osiąganego dochodu.
  • Dobre samopoczucie – współpracujesz z miłymi i życzliwymi ludźmi.
  • Satysfakcję osobistą – pracując pomagasz innym.
  • Więcej wolnego czasu, który możesz spędzać z rodziną i przyjaciółmi.
  • Pewność, że jesteś częścią firmy, która ma ugruntowaną pozycję na rynku i nadal prężnie się rozwija.
Uczestnicy Weekendu Menadżerów OKG: Papuga Park Hotel Wellness&Spa Bielsko-BiałaUczestnicy Weekendu Menadżerów OKG: Papuga Park Hotel Wellness&Spa Bielsko-Biała

Dołącz do OKG jeszcze dziś! Teraz właśnie nastał właściwy czas na rozpoczęcie działalności w tym biznesieNie tylko dlatego, że firma otwiera właśnie polski rynek, a Ci, którzy do niej dołączą, będą na początku, ale przede wszystkim z uwagi na to, że nie codziennie jest okazja dołączyć do firmy z długoletnią tradycją, rozbudowanym zapleczem i ciekawymi produktami. Warto przekonać się o tym osobiście!

Wszystkie osoby zainteresowane biznesem OKG serdecznie zapraszamy na Konferencję Informacyjną, która odbędzie się w dniu 11 czerwca 2016 o godzinie 14:00 w katowickim Hotelu Qubus. W trakcie trzygodzinnego programu będą omawiane wszystkie aspekty działalności tej firmy na polskim rynku, będzie można poznać bliżej osoby znajdujące się na najwyższych pozycjach a także spotkać się i porozmawiać z założycielem i właścicielem firmy OKG panem Jiřim Krčalem. Wstęp na spotkanie bezpłatny, trzeba tylko wcześniej zarezerwować miejsce na stronie:

www.katowice.okg-family.pl

Mogą Cię również zainteresować