Malin Hermansson – mistrzyni boksu odkrywa moc Synergy

przez Marek Wyrzychowski
653 odsłony

Odkąd w wieku 14 lat otrzymała od rodziców worek treningowy, zawodowa bokserka Malin Hermansson poświęcała treningowi 100% swojej uwagi. Teraz w karierze pomagają jej produkty network marketingowej firmy Synergy.

Malin HermanssonMalin Hermansson

„Boks jest niezwykle intensywnym sportem i to właśnie doskonale mi odpowiada” – mówi Malin Hermansson. „Potrzebowałam ujścia dla mojej energii, więc boks stanowił dla mnie odpowiednie rozwiązanie” – dodaje.

Malin powiesiła worek nad frontowymi drzwiami, gdzie mogła swobodnie skakać wokół i uderzać go pięściami. Bardzo szybko odkryła, że zakochała się w tym sporcie. Z czasem miłość do boksu stawała się coraz silniejsza. Wychowana w szwedzkiej miejscowości Fagersta, Malin nie zwlekała z rozpoczęciem regularnych treningów.

„Trening składa się z dwóch zasadniczych elementów” – uważa. „Z otoczenia się właściwymi ludźmi i z odpowiedniej troski o swój organizm.” Od momentu, kiedy produkty network marketingowej firmy Synergy stały się codziennym elementem jej reżimu treningowego, sportowe ambicje Malin wzrosły jeszcze mocniej i bokserka nie może się doczekać efektów ich stosowania. Malin ma pełne przekonanie do produktów Synergy, ponieważ – jak mówi – dają jej „niezbędnego kopniaka energii, by przenieść karierę w sztukach walki na kolejny, wyższy poziom.”

„Dawniej chodziłam trenować do starej, porzuconej szkoły niedaleko mojego rodzinnego miasta” – opowiada. „To miejsce miało autentycznie undergroundową atmosferę, sala była zimna, bardzo stara, ale ćwiczyłam z niesamowitym zespołem… Spędzaliśmy tam mnóstwo czasu.”

Malin HermanssonMalin Hermansson

Kontynuując swe treningi przez jakiś czas, Malin rozpoczęła pierwszą serię profesjonalnych walk bokserskich i kilka lat później dołączyła w Karlstad do klubu bokserskiego BK 1925. Tam właśnie zdobyła trzy srebrne i jeden złoty medal w różnych kategoriach wagowych. Ale na tych wspaniałych wynikach nie kończy się lista jej osiągnięć. Jej talent potwierdza w pełni dopiero poniższy, imponujący spis sukcesów:

 • Falken Cup, srebro (2009)
 • Mellansvenska mästerskapen, srebro (2011)
 • Falken Cup, złoto (2011)
 • Mistrzostwa Szwecji, srebro, 64 kg (2012)
 • Mistrzostwa Szwecji, srebro, 54 kg (2013)
 • Falken Cup, złoto (2013)
 • Mellansvenska mästerskapen, srebro (2013)
 • Golden Girl, srebro (2014)
 • Mistrzostwa Szwecji, srebro, 60 kg (2014)
 • Mistrzostwa Szwecji, złoto, 57 kg (2015)
 • Mistrzostwa Nordyckie, brąz (2015)

Malin przeprowadziła się ostatnio do Örebro i podjęła treningi w Mieszanych Sztukach Walki (MMA), które stają się coraz bardziej jej nowo odkrytą pasją. Obecnie występuje w Klubie Bokserskim Örebro i uczestniczy w różnorodnych treningach zarówno na ringu jak i poza nim. Malin ma wielkie plany na własną karierę i z radością będziemy ją wspierać na drodze do wielkich sukcesów.

Mogą Cię również zainteresować