Międzynarodowa Konferencja NSP Poland

przez Katarzyna Wagner
1494 odsłony

25 stycznia 2014 roku w warszawskim hotelu Marriott odbyła się czwarta Międzynarodowa Konferencja Nature’s Sunshine Products Poland. Na spotkanie przybyło wielu liderów i dyrektorów tej firmy z różnych stron świata, m. in. z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Łotwy.

ee

Już przed rozpoczęciem konferencji sala wypełniła się do ostatniego miejsca. Nature’s Sunshine to amerykański gigant MLM zajmujący się produkcją i dystrybucją suplementów diety. Polski oddział firmy działa od 2010 roku. Gościem specjalnym czwartej międzynarodowej konferencji był Bryant Yates, prezydent Nature’s Sunshine Products na Centralną i Wschodnią Europę oraz rynki rosyjskie. To właśnie Bryant Yates zabrał głos jako pierwszy:

– Moim ulubionym elementem pracy dla NSP jest bycie z ludźmi. Dziękuję, że mogę być tutaj z Wami, kocham ten kraj, kocham ludzi, którzy tu przyszli. Od całego zarządu w USA przynoszę dla Was wszystkich pozdrowienia. Robienie tego biznesu w Polsce przynosi coraz lepsze efekty – trzeba tylko być w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu. NSP jest tym miejscem, a ten odpowiedni czas właśnie nadszedł. Świetne rzeczy czekają na Was w 2014 roku. Nature’s Sunshine to stabilna firma oparta na solidnych, finansowych podstawach. Od wielu lat jesteśmy na amerykańskiej giełdzie NASDAQ i jako jedni z nielicznych nie działamy w oparciu o kredyty, ale posiadamy pokaźne zasoby gotówki na kontach bankowych. Zapewniam Was, że nasza pozycja jest w branży wyjątkowa.

ReklamaReklama

Bryant Yates był w Polsce po raz pierwszy i po raz pierwszy opowiedział o sposobie na sukces w Nature’s Sunshine w myśl dewizy „SHARE YOUR PASSION”: – Chcę podzielić się z Państwem sekretem, który umożliwia rozwój biznesu – to bardzo proste. Widziałem w wielu krajach ludzi, którzy odnieśli sukces. Po prostu opowiadali swoją historię. Więc i Ty dziel się swoją historią. Jeżeli opowiesz co sprawiło, że przyłączyłeś się do tego biznesu, ludzie na pewno zainteresują się Nature’s Sunshine […].

Kolejnym mówcą był Grzegorz Małachowski, który kilka minut wcześniej został nominowany przez Bryanta Yatesa na dyrektora krajowego Nature’s Sunshine Products Poland. Dyrektor przywitał wszystkich gości i zaprosił do udziału w dalszej części konferencji.

O historii firmy opowiedziała Irena Kowalczuk, lider konsultant z Białegostoku. Mówiła m.in. o tym, w jaki sposób NSP z małego sklepiku zielarskiego przekształciła się w firmę, która teraz produkuje naturalne suplementy diety dla ponad 50 krajów na świecie. O procesie produkcji i standardach jakości mówił natomiast Grzegorz Malcann z Warszawy. Powiedział, dlaczego wybrał właśnie Nature’s Sunshine. Decydującym kryterium była dla niego jakość, która wynika z 40 lat doświadczeń firmy i która jest obecna w każdej dziedzinie jej działania. Jak powiedział Grzegorz:

Mało która firma może pochwalić się takim dorobkiem i doświadczeniem.

Na konferencji nie zabrakło również rozrywki. O nią zadbał lider manager z Białegostoku – Czesław Lewicki. Publiczności bardzo spodobał się sposób mówienia o produktach NSP zaproponowany przez Czesława. Krótkie, często żartobliwe rymowanki wprawiły wszystkich gości w świetny nastrój i na pewno każdy już wie, że:

Szczęście w domu gości wciąż, gdy pomaga żonie mąż. Wszystko łatwo idzie mi z koncentratem NSPi.

Jeszcze przed przerwa głos zabrała Natalia Akhmedshyna, lider konsultant z Wrocławia. Natalia uczestniczyła w Akademii Dyrektorskiej NSP zorganizowanej w Moskwie w 2013 roku i podzieliła się relacją z tej imprezy. Opowiedziała o tym, jak poznała wielu dystrybutorów NSP z całego świata, o pouczających szkoleniach oraz fantastycznej zabawie. Zachęciła tym samym do udziału w kolejnej akademi, która odbędzie się w październiku 2014 roku.

ReklamaReklama

Zaraz po przerwie, w czasie której wszyscy mogli spróbować najlepszych produktów NSP, głos zabrał dyrektor krajowy NSP POLSKA. Jego słowa były niemal kontynuacją tego, co wcześniej powiedział Bryant Yates – właśnie nadszedł czas na sukces. Grzegorz Małachowski opowiedział o kluczowych programach motywacyjnych na rok 2014. NSP Polska przygotowała programy „Krok po kroku” i „Szybki awans.” Oba zapewniają dodatkowe premie dla ich uczestników. „Krok po kroku” przewiduje osiągnięcie sukcesu poprzez małe awanse, natomiast „Szybki awans” to program dla osób budujących swój biznes w szybkim tempie.

Stały punkt programu konferencji, czyli przyznanie awansów, poprzedził koncert zespołu TRIO T3 doskonale znanego z programu Szymon Majewski Show. Goście fantastycznie bawili się podczas krótkiego koncertu, a niektórzy wspierali zespół na scenie tańcząc i śpiewając. W trakcie przyznawania awansów nagrodzono wszystkich obecnych liderów. Każdy z nagrodzonych opowiedział krótko historię swojego sukcesu i co ciekawe, były one bardzo podobne do recepty na sukces, o której mówił wcześniej Bryant Yates.

Mogą Cię również zainteresować