MLM GROUP REVOLUTION!

przez Katarzyna Wagner
3468 odsłony

To w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego rewolucja. Dziś możemy triumfalnie ogłosić, iż jako jedyne w Polsce niezależne pismo poruszające temat DS i MLM zainicjowaliśmy dla sektora rzecz jedyną w swoim rodzaju.

GRUPA MLM to jedyny tego rodzaju niezależny projekt medialny w Polsce, stworzony specjalnie dla branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Stworzony po to, aby o tym sektorze gospodarki i jego możliwościach rzetelnie informować, edukować oraz go promować.

Teraz macie wszystko, co jest Wam niezbędne do profesjonalnego budowania biznesu DS i MLM pod jednym dachem. Wystarczy trochę edukacji i chęci, a za pomocą naszych projektów budowanie Waszej marki i wizerunku – co jest jednoznaczne z możliwością dynamicznego wzrostu Waszych przedsiębiorstw – staje się łatwiejsze, mocniejsze, potężniejsze.  W skład projektu GRUPA MLM obecnie wchodzą:

  • Network Magazyn
  • Networkio
  • Network TV
  • Akademia MLM
  • Leadershop
  • Biznesfan
  • Sekrety DS/MLM

Więcej informacji w tym miejscu: www.grupamlm.pl

Co dalej? Jeśli chodzi o drukowany „Network Magazyn” red. Maciejewski właśnie oddaje do druku 33 numer gazety. Staramy się, aby pismo ukazało się na empikowych półkach oraz w domach prenumeratorów przed Wigilią. – To będzie specjalne wydanie naszego periodyku – mówi red. Maciejewski. – Kolekcjonerskie, przygotowane specjalnie na 10-lecie „Network Magazynu”. Tak, zerowy numer wydałem przecież w grudniu 2003 roku i miał 12 stron. Ten magazyn będzie większy od numeru 32 o dwa razy. W sumie będzie miał 200 nader interesujących stron.

Portal Networkmagazyn.pl. Tutaj trzeba wspomnieć o naszych najnowszych, błyskotliwych produktach, którymi bez wątpienia są Profile Firmowe oraz Słowa Klucze. Informowaliśmy o tym w tym miejscu. Teraz pracujemy nad skomponowaniem ujednoliconego cennika naszych wszystkich usług, niebawem go opublikujemy.

Portal społecznościowy Networkio.eu. Projekt rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Wkrótce zaskoczymy wszystkich jego użytkowników miłą niespodzianką graficzną, nowymi funkcjonalnościami oraz ekspansją na inne kraje. Będzie się działo!

Network TV. Dosłownie wczoraj ustaliliśmy grafik webinarów na najbliższe miesiące. Będziecie bardzo zadowoleni i ukontentowani.

Sklep Leadershop.pl. Rozwija się wyśmienicie, nie nadążamy z pakowaniem i wysyłaniem towaru. Tutaj również niebawem czeka Was niespodzianka. Red. Maciejewski pracuje w tym momencie nad całkiem nową szatą graficzną sklepu i jego funkcjonalnościami tak, aby przede wszystkim e-sklep „Network Magazynu” był projektem specjalnie dedykowanym, jak na poważne pismo przystało. Po Nowym Roku wprowadzimy na półki więcej wartościowych produktów tak, aby w sumie można było wybierać spośród ok. 200 najlepszych pozycji książkowych. Odsłona już wkrótce! Pozdrawiamy. 

Mogą Cię również zainteresować