Musi być SYSTEM. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski
2550 odsłony

W sobotę byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Poznaniu, gdzie odbyła się wielka konferencja polskiej, network marketingowej firmy Souvre Internationale. Pierwsze podsumowanie wydarzenia (na gorąco) udało nam się zrobić podczas wywiadu z Dariuszem Holeniewskim.

Dariusz Holeniewski & Maciej MaciejewskiDariusz Holeniewski & Maciej Maciejewski

W sobotniej konferencji Souvre Internationale wzięło udział 1700 osób. Co ciekawe, bilety na to nietuzinkowe wydarzenie firma sprzedała w ciągu – uwaga! – pięćdziesięciu minut. Sztos. Co dalej? Warszawski Torwar? Krakowska Tauron Arena? A może katowicki Spodek?

To wydarzenie było jak kumulacja w Lotto. Potężna mieszanka profesjonalizmu organizacyjnego, połączonego z ogromną dawką rzetelnej wiedzy i motywacji. A na koniec gwóźdź programu czyli prezentacja i (sic!) przedsprzedaż totalnie nowego produktu. Przemówienia… Krzysztof Hillar, Łukasz Jakóbiak, Dariusz Holeniewski, Wojciech Piechocińkiego, Michał Skołozdrzy, Emin Akdogan – to mistrzostwo świata. Nie mogło być inaczej, bo to już szkoła najwyższych lotów. Tutaj nic nas nie zaskoczyło, bo nie mogło zaskoczyć. Ci liderzy już od jakiegoś czasu jadą na samym początku peletonu, poza wszelką konkurencją. Ale zaskoczyło nas coś, czego się najmniej spodziewaliśmy… 

Mogą Cię również zainteresować