Najbliższe imprezy w MLM

przez Marek Wyrzychowski

Nie dalej jak miesiąc temu publikowaliśmy informację o imprezach MLM, które odbędą się w najbliższych miesiącach. Otóż musimy powtórzyć ten materiał, bo już jest mocno nieaktualny.

Otrzymaliśmy zaproszenia na wiele nowych imprez, a niektóre z przyczyn polityczno-gospodarczych na świecie zostały nieco zreformowane… Szkolenie jednej ze struktur FM GROUP, na które z naszym reporterskim zoomem mieliśmy się przeteleportować do Bochni 20 lutego br. zostało przełożone na inny termin – odbędzie się 26 marca br. w Krakowie. Organizatorami tej imprezy są charyzmatyczna Edyta Przybyłko, konsekwentny Daniel Woźniak i Tomasz Farny (perłowa orchidea).

Edyta Przybyłko i konsekwentny Daniel Woźniak z FM GROUP
Edyta Przybyłko i konsekwentny Daniel Woźniak z FM GROUP

Już 24 lutego br. udajemy się do Krakowa (hotel Europejski) na zaproszenie Aleksandry Błotko z Klubu TOP Liderów MLM. Będziemy tam obstawiali duże seminarium wrocławskiej firmy K-Link Poland. Podobno mają w nim uczestniczyć topowi liderzy tego biznesu MLM, którzy przylecieli z Malezji.

Maciej Maciejewski i Aleksandra Błotko z K-Link Poland
Maciej Maciejewski i Aleksandra Błotko z K-Link Poland
Dallin Larsen z Monavie podczas odbierania nagrody Ernst&Young dla Przedsiębiorcy Roku
Dallin Larsen z Monavie podczas odbierania nagrody Ernst&Young dla Przedsiębiorcy Roku

4 marca 2011 lecimy do naszych sąsiadów zza Odry, gdzie odbędzie się Pierwszy Europejski Kongres MonaVie w Congress Centre Messe we Frankfurcie nad Menem. Uroczystą galę poprowadzą wybitne osobistości branży marketingu sieciowego, między innymi Dallin A. Larsen, założyciel, prezes i CEO MonaVie, przedsiębiorca roku 2009 w USA według Ernst & Young. Nie zabraknie też dystrybutorów, którzy odnieśli w MLM sukces. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji, w tym ogłoszenie nowego produktu, którym MonaVie zamierza podbić Europę. Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie na to wydarzenie, a z jeszcze większą, zrelacjonujemy Wam nasze wrażenia po powrocie. Już wiemy, że wśród mówców znajdą się Dallin A. Larsen, założyciel, prezes i CEO, Dell Brown, prezes i COO, Randy Schroeder, międzynarodowy ambasador dystrybutorów, Blake Schroeder, regionalny dyrektor zarządzający na Europę, Yona Fichman, dyrektor zarządzający na Europę i Izrael, Radosław Baszyński, dyrektor generalny MonaVie Polska, dr Alexander Schauss oraz najlepsi dystrybutorzy z MonaVie.

5 marca będziemy w Zawierciu, gdzie swoją wiedzę o MLM i umiejętności rozszerzać będą menedżerowie z Akuny. Nie może zabraknąć naszej redakcji na gali „Your Akuna Day 2011”, która odbędzie się 26 marca br. w hotelu Gołębiewski (Wisła). Wśród wykładowców znajdą się m.in.: Dorota Stalińska, doktorzy Urbaczka i Bertlik, Katarzyna Piotrowska, Marcin Maciąg, Maciej Maciejewski („Network Magazyn”), małżeństwo Horodeckich oraz Paweł Borecki.

W dniach 26-27 marca odbędą się zajęcia w terenie studentów WSB na kierunku o MLM. Z pewnością nie zabraknie nas na tak ważnym dla całego sektora wydarzeniu. Będziemy, sprawdzimy, opiszemy.

Z kolei 15-16 kwiecień 2010 roku to wydarzenie nietuzinkowe, którego sobie na pewno nie odpuścimy. W tych dniach, polecimy do stolicy Austrii nad piękny, modry Dunaj, aby wziąć udział w Światowym Zjeździe Forever Living Products. Kto, wie? Może znajdziemy chwilkę na zwiedzenie góry Kallenberg?

Wiedeń, źródło: www.flickr.com
Wiedeń, źródło: www.flickr.com

Prezes firmy Colway – Jarosław Zych postanowił zaprosić naszą ekipę na „Siedem dni świętowania Siódmej Rocznicy”. Będą to nietuzinkowe obchody siódmej rocznicy biznesu COLWAY, które w tym roku odbędą się na plażach Bułgarii! W liście skierowanym w tej sprawie do „Network Magazynu” stoi: „Na zaproszenie progresywnie rosnącej tamtejszej Organizacji Colway, mając na uwadze głosy postulujące połączenie Meetingu Rocznicowego z jednocześnie atrakcyjnym urlopem i mega-integracją, udajemy się do Nessebaru – perły Bułgarii, jednego z najstarszych miast Europy. Na cały tydzień. W dniach 8-15 czerwca 2011 roku. I spędzimy ten tydzień bardzo intensywnie. Do południa, zależnie od pogody: plaża, basen lub turystyka.

Nessebar, źródło: www.flickr.com
Nessebar, źródło: www.flickr.com

Po obiedzie zajęcia edukacyjne z profesjonalnymi trenerami. Już w konwencji Programu Szkoleniowego Colway, jakiego zręby obecnie powstają. Wieczorami będziemy upajać się atmosferą, nieustającą zabawą i bułgarskim winem w ilościach nieograniczanych. Towarzystwo zapowiada się międzynarodowe. Rosjanie, Ukraińcy, Czesi i Słowacy, być może też inne delegacje, ale na pewno silna grupa bułgarska, która u siebie da nam na pewno pokaz zabawy i gościnności. Colway zapewnia uczestnikom absolutnie sensacyjne materiały szkoleniowe i niespodzianki. Inventia zadeklarowała hojne prezenty.” Dziękujemy za zaproszenie, będziemy.

Alanya, źródło: www.flickr.com
Alanya, źródło: www.flickr.com

No i 8 dniowy wyjazd do Egiptu (Hurgada) z Grupą GTM21. Z wiadomych wszystkim powodów organizatorzy zmienili szybko koncepcję i zamiast Egiptu zdecydowali się na Turcję. Więc w I Międzynarodowym Seminarium GTM21 spędzimy czas w dniach 7-14 wrzesień 2011 roku w przepięknym kurorcie Alanya. Jednak Zarzyccy, Radoniowie i spółka postanowili nie dać nam chwili wytchnienia i tuż po przylocie z Turcji (17 września br.) udajemy się do rzeszowskiego, cudownego hotelu Imperium, gdzie odbędzie się I Gala GTM21.

Hotel Imperium, Rzeszów
Hotel Imperium, Rzeszów

Organizatorzy zapowiadają totalny odlot emocjonalny dla wszystkich uczestników. Ma być mądrze, pouczająco, zabawnie, tanecznie, magicznie, rozrywkowo, śmiesznie, również poważnie, ale najważniejsze, że: motywująco. GTM21 to młody projekt zainicjowany przez małżeństwo Renaty i Piotra Zarzyckich z CaliVity (członkowie Klubu TOP Liderów MLM). Sprawdzimy, jak się wszystko rozwija, a skrzętnie zebrane materiały oczywiście zmontujemy i opublikujemy w „Network Magazynie”. Jak powiada Maciejewski – „Ku chwale branży”.

Mogą Cię również zainteresować