Najskuteczniejsze warsztaty z umawiania spotkań

przez Piotr Hoffman

Brak skuteczności w sztuce umawiania spotkań biznesowych to najczęstsza przyczyna porażki w branży DS/MLM. Bo czy osoba umawiająca skutecznie rezygnuje z działalności? Czy nowy przedsiębiorca, któremu „weszło do biznesu”, w pierwszych dniach, kilku fajnych ludzi lub taki, który od razu sprzedał kilka produktów, jest bardziej zmotywowany?

źródło: Pixabayźródło: Pixabay

Oczywiście, że tak! Bo ludzie rezygnują, jeśli im nie wychodzi. Kropka. „Wiesz, zadzwoniłem do dwóch znajomych, powiedzieli, że nie są zainteresowani… Ja też rezygnuję". Znasz to? Jak temu zaradzić bardzo konkretnie? Od razu, w praktyce, a nie w teorii?

Popracuj z kimś, kto sam zaprosił na płatne spotkania biznesowe ok. 5500 osób, a bezpłatnych już nawet nie liczy. Wykona on razem z Tobą telefony, napisze wiadomości, poprowadzi Cię za rękę. Pokaże, a nie tylko powie. Zwiększ swoją skuteczność, jak poprzedni uczestnicy warsztatów – od 30% do 700%. Jeśli oczywiście chcesz działać skutecznie, a nie metodą prób i błędów, co bardzo często się zdarza w wielu branżach.

Dla Czytelników Network Magazynu specjalny rabat i wręcz śmiesznie niska cena! Z gwarancją satysfakcji. Jednak obowiązuje ścisły limit miejsc. Kto pierwszy ten lepszy.

Szczegóły i rejestracja: https://warsztatynm.evenea.pl/

Mogą Cię również zainteresować