Natur Day. Startuje nowy, polski biznes MLM

przez Piotr Hoffman
5257 odsłony

NATUR DAY SA to przedsięwzięcie biznesowe, które w 100% zbudowano w oparciu o polską inwencję technologiczno-kapitałową. Spółkę zainicjowała grupa młodych przedsiębiorców i specjalistów posiadających nietuzinkowe know-how oraz bogate doświadczenie zawodowe.

Zarząd Natur Day SAZarząd Natur Day SA

Ekipa tej nowej firmy posiada doświadczenie zawodowe poparte zarówno ugruntowaną wiedzą merytoryczną jak i realnymi, faktycznymi wynikami osiągniętymi na przestrzeni lat w systemie tradycyjnym, jak i network marketingowym. 

Podstawową wizją spółki jest zaimplementowanie w społeczeństwo konkretnych wartości bezpośrednio związanych z zainteresowaniami jej założycieli. Ekipa NATUR DAY SA skupia się na promowaniu i propagowaniu szeroko rozumianego trendu health & wellnes wychodząc z założenia, że zdrowy styl życia, a przede wszystkim szczególna troska o poprawne funkcjonowanie organizmu człowieka, jest obecnie podstawowym czynnikiem gwarantującym poprawny, dynamiczny, nader świadomy i inteligentny rozwój ludzkości. 

W tym celu, wykorzystując spore doświadczenie zdobyte już na rynku farmaceutycznym, twórcy firmy NATUR DAY SA w oparciu o własne laboratorium, grupę zaprzyjaźnionych naukowców, opracowali nową gamę inteligentnie skalkulowanych cenowo produktów – totalnie naturalnych suplementów diety, które wyrabiane są na bazie unikatowej – nie tylko na polskim rynku – receptury.

100% suplementu bez jakichkolwiek wypełniaczy – oto podstawowa wartość, jaką spółka postawiła cenić sobie na drodze do budowania biznesu rzetelnego, a przede wszystkim etycznego i moralnego.

ZAPRASZAMY NA HISTORYCZNĄ, PIERWSZĄ KONFERENCJĘ INFORMACYJNĄ FIRMY NATUR DAY SA, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 18 LISTOPADA 2017 ROKU W ŚLĄSKIEJ IZBIE LEKARSKIEJ. WSTĘP BEZPŁATNY ALE Z POWODU OGRANICZONEJ ILOŚCI MIEJSC REJESTRACJA POD TYM ADRESEM JEST OBOWIĄZKOWA:

WWW.NATURDAY.PL

A oto wywiad z Marcinem Mierzwińskim, prezesem NATUR DAY SA. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów o tym projekcie to powinieneś go zobaczyć. Materiał konkretny i na temat. Samo gęste: 

Mogą Cię również zainteresować