Nowa grafika na portalu Networkio.eu

przez Piotr Hoffmann
567 odsłony

Należący do projektu GRUPA MLM portal społecznościowy Networkio.eu zdał egzamin. Rozwija się dynamicznie, w bardzo dobrym kierunku, mamy w stosunku do niego mnóstwo nowatorskich, zakrojonych na szeroką skalę pomysłów, dlatego postanowiliśmy uszyć specjalnie dla niego nową, elegancką grafikę…

Z nowiutką szatą graficzną funkcjonuje zaledwie od kilku godzin. Networio.eu to jedyny portal społecznościowy dedykowany branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego (MLM). Dzięki specjalnym funkcjonalnościom, opcjom i działaniom, każdy szanujący się lider oraz firmy budują tam swoją branżową wizytówkę w sieci. Parafrazując znane powiedzenie: „Jeśli nie ma Cię w Google, to nie istniejesz”, śmiało można stwierdzić: „Jeśli nie ma Cię w Networkio, to nie istniejesz w branży DS/MLM”.

NETWORKIO. Twoja wizytówka w MLM

Społeczność Networkio.eu rośnie w siłę. Każdego dnia rejestruje się na nim od kilkunastu do kilkudziesięciu nowych menedżerów. Dlaczego to robią i dlaczego także Ty, wzorem TOP Liderów, powinieneś w Networkio.eu działać? Nowe media to świetne, dodatkowe narzędzie do rozprzestrzeniania informacji o Twoim biznesie na całym świecie. GLOBALNIE! Dlatego, kto już teraz zacznie działać w Networkio.eu za kilka lat będzie na początku network marketingowego peletonu… GLOBALNEGO peletonu.

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – to stare i jakże prawdziwe przysłowie. W branży marketingu sieciowego ważne jak chyba nigdzie indziej, bo przecież twarz masz tylko jedną. Poza tym MLM to branża, w której nowy człowiek interesuje się biznesem i produktem dzięki Tobie i poprzez Ciebie. Twoja, szerokorozumiana wizytówka, ma tutaj zatem kluczowe znaczenia. I właśnie z tego powodu powstało Networkio.eu.

Jesteś aktywnym menedżerem. Twój cel to rozbudowa aktualnego biznesu, czyli pozyskiwanie nowych klientów, a przede wszystkim nowych partnerów biznesowych. Jak przekonać do siebie w szczególności tych obcych, tzw. „zimne kontakty”? To proste – pokazując im swoją aktywność i doświadczenia. W jaki sposób? Zaproś ich na swój profil na Networkio.eu i zadbaj, aby w pełni odzwierciedlał on Twoją biznesową aktywność.

ReklamaReklama

Niech nowi partnerzy widzą zamieszczone przez Ciebie zdjęcia, filmy, informacje o wydarzeniach, komentarze. Każdy z tych elementów uwiarygodni Ciebie jako menedżera i da szansę jeszcze mocniej rozwinąć aktualny biznes. Networkio.eu powstało z myślą o Tobie. Wykorzystaj jego potencjał i rozwiń swój biznes. Bądź aktywny na Networkio.eu – bo warto!

Profil Firmowy

Produktem dedykowanym, zaprojektowanym specjalnie dla rzetelnych i etycznych firm DS/MLM na portalu Networkio.eu, który zasługuje na szczególną uwagę, jest Profil Firmowy. O co chodzi? Pismo Networkmagazyn.pl oraz portal społecznościowy Networkio.eu w wielu miejscach są ze sobą połączone. Np. aktualna Lista Firm oraz Anty Firm jest widoczna zarówno w „Network Magazynie” jak i w Networkio. Profil Firmowy jest to odpłatne, specjalne wyróżnienie na Liście Firm, zbudowane przez nas na specjalne zlecenie. Na dziś taki profil mają firmy Akuna i Flavon. Jak to działa? To proste…

Każdy człowiek, który dowie się o Twoim biznesie, zanim zacznie działać, pragnie uzyskać o nim jak najwięcej informacji. Ale nie od Ciebie czy Twoich współpracowników. On szuka informacji w źródłach niezależnych. I co robi? Odpala internet i pyta o MLM tudzież od razu o Twoją firmę wujka Google. Wtedy nie ma możliwości, żeby w pierwszym rzędzie nie trafił na portal Networkmagazyn.pl lub Networkio.eu. A kiedy już tam jest, szybko znajduje Listę Firm. Wchodzi na listę i co widzi? Najpierw piękne Profile Firmowe, które dostarczą mu wszelkich niezbędnych informacji o konkretnym biznesie! I to z niezależnego źródła.  

Agnieszka Kruk: – Świetnie, że powstało Networkio które jest portalem dla branży MLM. Portale społecznościowe dla osób z marketingu sieciowego od niedawna są skarbnicą nowych kontaktów, które jak wiemy w tej branży są potrzebne. Poznajemy w ten sposób mnóstwo osób w krótkim czasie. Gdybyśmy chcieli te osoby poznać podczas podróży niestety zajęłoby nam to ogrom czasu i przysporzyło wielu kosztów. Poprzez  portale możemy poznać osoby nie tylko z naszego kraju ale i także z innych, czasami bardzo oddalonych. Tworzą się przyjaźnie, ale i także możliwości biznesowe. Mamy możliwość rozwijania naszych biznesów bez potrzeby wyjeżdżania z kraju. Portal dla branży MLM jest również skarbnicą wiedzy. Edukacja jest ważna w każdej branży i nie ma takiej możliwości, aby ktoś liczył na łut szczęścia, że uda mu się odnieść sukces bez edukowania się zarówno w temacie samego zagadnienia marketingu sieciowego jak i rozwoju osobistego. Portal pomaga osobom, które dopiero zaczynają i szukają wiedzy dla początkujących, ale także jest dla tych, którzy już przeszli pewien etap i szukają bardziej zaawansowanych metod pracy. Każdy znajdzie tu informacje odpowiednie dla siebie z zakresu, który akurat jest mu potrzebny. Bardzo dużo osób, które już odniosły sukces w branży MLM chętnie dzielą się swoją wiedzą poprzez szkolenia online czy też artykuły. Portal to również najnowsze informacje, które każdemu z nas są przydatne. Nowinki, szkolenia, statystyki firm czy sprzedaży to wszystko dla osób współpracujących z firmami MLM jest codzienną lekturą, pozwalającą otrzymać dawkę codziennych informacji. Na pewno będąc członkiem Networkio.eu każdy na tym skorzysta i wyniesie dużo wiedzy pomocnej w naszej codziennej pracy.

PS 1. W sekrecie dodamy, że nasz portal skrzętnie obserwują już redakcje periodyków branżowych z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Rosji oraz USA. Dlatego być może niebawem Networkio.eu zagości na tych rynkach. Zabierz głos! Pokaż siebie i swój biznes światu!

PS 2. Tylko pamiętaj o podstawowych zasadach działania w mediach społecznościowych. Przykazanie pierwsze: zacznij od zbudowania profesjonalnego profilu osobistego. Dobre zdjęcie, firma, kontakt + ciekawe i inteligentne komentarze w danym temacie – to podstawa sukcesu!

GRUPA MLM to jedyny tego rodzaju, niezależny projekt medialny w Polsce, stworzony specjalnie dla biznesu DS/MLM. Stworzony po to, aby o tym sektorze gospodarki i jego możliwościach rzetelnie informować, edukować oraz go promować. Teraz macie wszystko, co jest Wam niezbędne do profesjonalnego rozwoju struktur pod jednym dachem. Wystarczy trochę edukacji i chęci, a za pomocą naszych projektów budowanie Waszej marki i wizerunku staje się łatwiejsze, mocniejsze, potężniejsze. W skład projektu GRUPA MLM obecnie wchodzą: drukowane pismo i portal internetowy„Network Magazyn”, portal społecznościowy Networkio, wideo-konferencyjny Network TV, jednostka szkoleniowo-konsultingowa AKADEMIA MLM, e-sklep Leadershop oraz blog Biznesfan i zaprzyjaźniony blog Sekrety DS/MLM. Więcej informacji w tym miejscu: www.grupamlm.pl.

Mogą Cię również zainteresować