...jako pierwsze produkty na rynku, sterowanie za pomocą jednego przycisku, co ułatwia dostęp do informacji oraz pomaga w osiągnięciu celów treningowych. – Wiemy, że większość zegarków GPS dostępnych na rynku jest zbyt duża i trudna w użyciu podczas treningu – powiedziała Corinne Vigreux, dyrektor zarządzający, TomTom Consumer. – Podobnie jak nasze intuicyjne produkty nawigacyjne, które zmieniły sposób, w jaki ludzie docierają z punktu A do B, nowe ultracienkie zegarki GPS są bardziej komfortowe i o wiele prostsze w obsłudze. Biegacze i osoby uprawiające wiele dyscyplin sportowych mogą teraz błyskawicznie sprawdzić swoje wyniki, co ułatwi im osiągnięcie postawionych celów sportowych.

Bardzo duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości

Nowe zegarki TomTom są wyposażone w duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i kontraście, który ułatwia biegaczom i osobom uprawiającym wiele dyscyplin szybkie sprawdzenie pokonanego dystansu, czasu oraz tempa, również przy dużym nasłonecznieniu.

Graficzny asystent treningowy

Nowe zegarki oferują opracowane przez firmę TomTom narzędzie o nazwie Graphical Training Partner (Graficzny Partner Treningowy). Czytelna, pełnoekranowa grafika pomaga użytkownikom efektywnie wykorzystywać czas poświęcony na ćwiczenia. Mogą sprawdzać swoje bieżące wyniki w trzech graficznych trybach treningowych:

  • Wyścig. Spróbuj pobić swój rekord albo czas ostatniego biegu. Obserwuj w czasie rzeczywistym przebieg ćwiczeń w postaci graficznej, aby ciągle ulepszać swoje wyniki.
  • Cel. Ustaw jako cel odległość, czas lub spalone kalorie i śledź postępy dzięki prostym, pełnoekranowym wykresom i alarmom.
  • Strefa. Ustaw docelowe tempo albo szybkość bicia serca (z opcjonalnym monitorem rytmu serca) i monitoruj postępy dzięki prostym pełnoekranowym wykresom w trakcie treningu.

Sterowanie jednym przyciskiem

Nowe zegarki TomTom oferują intuicyjny pojedynczy przycisk, który pozwala na łatwą, czterokierunkową nawigację po menu, kluczowych statystykach i funkcjach zegarka. W przeciwieństwie do większości zegarków GPS dostępnych na rynku, które są wyposażone w wiele niewielkich, trudnych w obsłudze przycisków, zegarki TomTom można łatwo obsługiwać w ruchu i we wszystkich warunkach pogodowych, również w rękawiczkach.