Nowość godna XXI wieku – perfumy i chemia klasy premium

przez Aleš Jančar
1505 odsłony

Jestem Aleš Jančar i od roku mam przyjemność zarządzania polskim rynkiem firmy Vaše DEDRA. W tym roku wprowadziliśmy wysokie standardy procesów wewnętrznych. Dlaczego warto z nami współpracować? Mamy jasne i bardzo proste warunki współpracy a nasze produkty dobrze się sprzedają w cenach katalogowych.

Aleš JančarAleš Jančar

Jestem Aleš Jančar i od roku mam przyjemność zarządzania polskim rynkiem firmy Vaše DEDRA. W tym roku wprowadziliśmy wysokie standardy procesów wewnętrznych… Między innymi 97% towarów dostarczamy w ciągu 3 dni roboczych od zamówienia, reklamacje rozpatrujemy średnio w 7 dni, włącznie z logistyką. Jesteśmy dumni z faktu, że w naszej firmie obowiązuje totalna orientacja na klienta. Zadowolony klient oznacza, że nasze produkty łatwo się sprzedają, albo są rekomendowane przez naszych współpracowników.

Co lubię w DEDRZE? To, że jest nietypową firmą MLM? To, że jest kolorowa?

Radość z życia! Barwność i szczęście! Cały zespół specjalistów wybiera produkty z sercem. Znam tą firmę od początku i widzę jak nieustannie się zmienia. Poszerzamy dla Was asortyment, zmieniamy ofertę zgodnie z trendami mody, staramy się reagować szybciej niż konkurencja.

Przykładem jest kolekcja LaCollection Privée. Pod koniec 2016 roku wprowadziliśmy podstawową gamę perfumowanych żeli pod prysznic, którą rozszerzyliśmy do 12 zapachów. Teraz, po pół roku wprowadziliśmy produkt na miarę XXI wieku – perfumy do rąk, również w 12 zapachach. To jeszcze nie koniec – jednak teraz nie mogę zdradzić nic więcej!

Czy perfumy do rąk są dla każdego? Mogą być stosowane na włosy i ciało?

Mamy za sobą 10 dni sprzedaży i setki pozytywnych reakcji od klientek. Perfumy zawierają glicerynę, dlatego działają jak krem. Klientki używają ich do włosów, do ciała, a nawet do stóp. Nie polecamy stosowania ich do odzieży.

Dlaczego perfumy do rąk? Jest to produkt, którego nikt nie ma w ofercie. Inspirację znaleźliśmy w Azji, gdzie osoby obsługujące klientów w sklepach używają takich perfum. Zapach jest przyjemny zarówno dla klienta, jak i osoby, która użyła perfum. Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania na naszym profilu www.fb.com/mojadedrapl.

Kto produkuje dla nas chemię domową, jedne z najbardziej skoncentrowanych produktów na rynku?

Chemię domową produkujemy dla klientów od 20 lat w naszej fabryce w Českiej Skalicy blisko miejscowości Kudowa-Zdrój. Nie jesteśmy młodą firmą, ale wciąż poszukujemy nowych kierunków i udoskonalamy swoje produkty. Naszym celem zawsze jest produkcja najbardziej skoncentrowanej chemii domowej na rynku z myślą o cenach atrakcyjnych w stosunku do konkurencji.

Jeśli szukasz nowej firmy na polskim rynku, która produkuje wysokiej jakości chemię domową, my nią jesteśmy. Rejestracja jest bezpłatna – wystarczy znaleźć swojego koordynatora. Może to być dowolna osoba z naszej mapy sprzedawców. Oczywiście można również skontaktować się bezpośrednio z firmą, lub ze mną – Alešem Jančarem.

Jak współpracować z DEDRĄ? Czy często są szkolenia?

Dlaczego warto z nami współpracować? Mamy jasne i bardzo proste warunki współpracy. Nasze produkty dobrze się sprzedają w cenach katalogowych. Kolejnym powodem jest darmowa rejestracja, bez dodatkowych zobowiązań. Sprawny koordynator może szybko zacząć zarabiać.

Bardzo miło jest spotykać się z naszymi koordynatorami i sprzedawcami. Właśnie odbyły się trzy szkolenia – w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Kolejne są zaplanowane na jesień. Jeśli ktoś z koordynatorów będzie chciał zorganizować szkolenie ze swoją grupą, z naszą pomocą, wystarczy się ze mną skontaktować. Magia DEDRY związana jest z osobistymi doświadczeniami i testowaniem.

Plusy

  • szeroka oferta,
  • darmowa przesyłka przy zamówieniach powyżej 159 zł, poniżej tylko 12,90 zł,
  • duży popyt na chemię, a produkty zawsze mają długi okres ważności,
  • nigdy nie chodzimy na kompromisy w jakości i stale mamy na uwadze ekologię,
  • darmowa rejestracja, prezenty do wypróbowania przy 3 pierwszych zamówieniach,
  • promocje każdego tygodnia – nieoczekiwane prezenty!

Mogą Cię również zainteresować