Nowy wykład w NETWORK TV!

przez Piotr Hoffmann
916 odsłony

Ponoć wszyscy wiedzą, że właśnie TO trzeba robić, TAK należy się zachowywać i konkretnie TEN mieć na sobie, aby odnieść sukces. Wszyscy. Tylko, dlaczego tak niewielu to robi? Nowy wykład w NETWORK TV przygotowaliśmy specjalnie z myślą o sprzedawcach, menedżerach, biznesmenach i wszystkich, którzy…

Leszek Leopold baron von Biberstein KazimierskiLeszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski

…czują potrzebę zweryfikowania swoich norm zachowania się w towarzystwie pod kątem ogólnie przyjętych zasad savoir vivre’u i etykiety. Webinar „Jak iść przez życie z KLASĄ, a nie tylko z KASĄ” poprowadzi sam Leszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski – uznany ekspert posiadający bogate doświadczenie w kontaktach krajowych i międzynarodowych na najwyższym szczeblu. Bo:

Jeśli uczyć się dobrych manier, to tylko u prawdziwego barona!

Któż, jak nie arystokrata i dyplomata z krwi i kości pomoże Ci w rozwiązaniu problemów towarzyskich? Posłuchaj. Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek mieć wątpliwości, jak się należy zachować w towarzystwie? Czy miałeś kiedyś wątpliwości, jak należy jeść nietypowe potrawy? Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jakiej kolejności i komu należy przedstawiać poszczególne osoby? Czy nurtowało Cię, kto ma pierwszy wyciągnąć rękę na powitanie? Myślałeś kiedyś o tym, czy całowanie kobiet po rękach to przeżytek? Czy wiesz, jak należy elegancko nakryć do stołu? Czy chciałbyś wiedzieć, do jakich potraw należy spożywać odpowiednie trunki?

Po udziale w tym darmowym webinarze pogłębisz wiedzę na temat:

  • Rola etykiety w życiu zawodowym i towarzyskim – znaczenie znajomości zasad dobrego wychowania, kultura osobista, uprzejmość, punktualność, gafy.
  • Procedencja, tytułowanie – zasady pierwszeństwa prawej strony, wzajemności, miejsce honorowe.
  • Powitanie i przedstawianie się – jak się przedstawić, uścisk dłoni, ukłon, przedstawianie innych, zapoznawanie, wizytówki.
  • Profesjonalna i nienaganna autoprezentacja w różnych sytuacjach zawodowych i prywatnych – zasady doboru stroju do okoliczności, strój w pracy, dodatki, pierwsze wrażenia, elegancka kobieta, elegancki mężczyzna, najczęstsze uchybienia.
  • Wyjazdy służbowe oraz wizyty innych delegacji – przygotowanie planu wyjazdu służbowego, hierarchia miejsc w samochodzie, przedstawianie i tytułowanie gości.
  • Zasady prowadzenia rozmów – kultura wypowiedzi, mowa oficjalna i potoczna, aktywne słuchanie, komunikacja niewerbalna, przytakiwania, pytania, kontakt wzrokowy, dystans.
  • Przyjęcia oficjalne i nieoficjalne – przywileje i obowiązki gościa oraz gospodarza, rodzaje zaproszeń, rozsadzanie gości przy stole wg zasad precendencji, skróty i szyfry na nich umieszczane.
  • Rozmowy telefoniczne, telefon komórkowy.
  • Zasady korespondencji – korespondencja urzędowa, okolicznościowa, e-mail, fax.
  • Etykieta w pracy, biznesie i sytuacjach codziennych – dobre obyczaje w firmie, kontakty zewnętrzne, przyjmowanie interesantów, spotkanie „w interesach”.

Czyli wszystko co jest potrzebne do tego, aby z klasą iść przez życie, biznes i brylować w towarzystwie!

Gwarancją arystokratycznej ekskluzywności wykładu „Jak iść przez życie z KLASĄ, a nie tylko z KASĄ” jest osoba prowadzącego – Leszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski to uznany specjalista od dobrych manier i ekspert ds. protokołu dyplomatycznego, od 15 lat prowadzący kursy, warsztaty oraz szkolenia w kraju i za granicą. Absolwent szkolenia konsularno-dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, częsty gość programów telewizyjnych (m.in. TVP 2, TVN, TVN Style), gdzie doradza widzom, jak z klasą przejść przez życie.

Wykład „Jak iść przez życie z KLASĄ, a nie tylko z KASĄ” odbędzie się na naszym portalu wideo-konferencyjnym NETWORK TV 19 lipca 2012 roku o godz. 19:00. Darmowa rejestracja w tym miejscu:

http://www.networkmagazyn.pl/networktv

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

PS. Archiwum ekskluzywnych wykładów, które już się odbyły w NETWORK TV znajduje się w tym miejscu: http://www.networkmagazyn.pl/strona/arch_network_tv

Mogą Cię również zainteresować