Ostatni dzwonek na dotacje

przez Piotr Hoffmann
379 odsłony

Do końca grudnia 2010 roku lub do osiągnięcia poziomu 200% alokacji przeznaczonej na konkurs, można składać wnioski na Poddziałanie 4.5.1. O dofinansowanie mogą ubiegać się przedsiębiorcy spełniający kryteria określone w dokumentacji konkursowej.

źródło: www.flickr.com
źródło: www.flickr.com

Celem tego poddziałania jest podniesienie poziomu konkurencyjności i innowacyjności gospodarki. Wskazówki i dobre praktyki, które mogą wykorzystać firmy starające się o fundusze unijne, zawiera nowe szkolenie Akademii PARP „Pozyskiwanie funduszy UE na projekty w MSP”. Na szkoleniach dowiemy się, jakie są możliwości wsparcia w ramach funduszy unijnych, jak rozpocząć planowanie projektu, a także jak się prawidłowo z niego rozliczyć.

Na portalu www.akademiaparp.gov.pl znajdziemy 23 szkolenia w pięciu zakresach tematycznych: finansowo-prawnym, zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menedżerskie i osobiste, marketing i sprzedaż oraz wiedza ogólna i otoczenie biznesu. Bezpłatną naukę mogą podjąć wszyscy przedsiębiorcy i pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
Wiedza zdobyta w szkoleniach e-learningowych zostaje potwierdzona odpowiednim certyfikatem.

Mogą Cię również zainteresować