Partnerzy biznesowi FM GROUP uczą się od najlepszych

przez Barbara Surmiak
1105 odsłony

Na siedemnastym meetingu FM GROUP Polska w Warszawie nie mogło zabraknąć nikogo, kto marzy o doskonale funkcjonującym zespole – pojawiło się więc aż 1600 osób, w tym goście z Włoch, Grecji, Wielkiej Brytanii oraz kilku innych krajów.

ee

Gwiazdą tego szkolenia MLM był światowej klasy mówca Brian Tracy, który urzekł wszystkich charyzmą i ogromną wiedzą. Ale to jeszcze nie wszystko… Spotkanie pod hasłem „Zbuduj zespół swoich marzeń” odbyło się 25 kwietnia 2015 roku w  przestronnych wnętrzach warszawskiego Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Fundacji Nowe Horyzonty. Można je nazwać wyjątkowym nie tylko dlatego, że był to pierwszy meeting bez kwalifikacji, ale także ze względu na format zaproszonej gwiazdy i międzynarodowy charakter: autorytet Briana Tracy przyciągnął wiele osób budujących swój biznes w innych częściach świata. Było ponad stu gości z zagranicznych oddziałów firmy, nawet z dalekiej Nigerii! Z entuzjazmem przyjęto więc wiadomość o tym, że po Brianie Tracy jesienią partnerzy biznesowi FM GROUP spotkają się z kolejnymi sławami systemu MLM – Michaelem Strachowitzem oraz Nancy i Donem Faillami.

Meeting rozpoczęli prowadzący – Małgorzata Serwa i Ryszard Armanowski, witając gości z całego świata i wspaniałą publiczność polską. Zaraz po nich na scenie pojawili się gospodarze spotkania – Katarzyna i Artur Trawińscy, a ich przemówienie zostało powitane burzą oklasków.

W doskonałych nastrojach zgromadzeni wysłuchali pierwszego modułu spotkania. Pod hasłem „Inspiracje” kryły się sprawdzone przepisy na sukces jaspisowych gwiazd.  Jako pierwsza rozbłysła na scenie Irena Oliver z Wielkiej Brytanii, która przedstawiła pokrótce swój olbrzymi, multikulturowy zespół obejmujący m.in. Litwę, Wielką Brytanię i część Afryki. Przemyślana budowa struktury, w której znalazła się również jej rodzina, zapewniła wysokie prowizje nie tylko im, ale też członkom jej zespołu. Kolejny jaspis, charyzmatyczna Włoszka Catia Brizi, energią i entuzjazmem zaraziła wszystkich uczestników spotkania, opowiadając o tym, w jaki sposób budować zespół i poczucie bycia jego częścią. Następnie na scenie pojawiła się jedyna podwójna diamentowa orchidea w FM GROUP, a obecnie jaspisowa gwiazda – Aldo Parisi. Wywiad z nim na temat zarządzenia strukturami i motywowania liderów przeprowadził po włosku Ryszard Armanowski.

W czasie drugiego modułu spotkania pt. „Kompetencje” na scenie wystąpili trenerzy FM GROUP, robiąc doskonałe wprowadzenie do wystąpienia Briana Tracy. Najpierw Ryszard Armanowski opowiedział o tym, dlaczego warto zmieniać nawyki zakupowe osób w swoich strukturach, następnie Agnieszka Litwa-Ziopaja przedstawiła, jak najłatwiej zgubne, negatywne myśli obrócić w skłaniające do działania myślenie pozytywne. Małgorzata Wawrzynowicz-Mazur zainspirowała do spełniania marzeń, które wcale nie są tak nierealne, jakby się wydawało. Z kolei Małgorzata Serwa uczyła, jak kształtować motywację wewnętrzną. Na koniec pierwszej części spotkania Karol Batóg, prezes FM GROUP Mobile, przybliżył pokrótce nową ofertę telefonii i entuzjastycznie przyjętą taryfę Mini 19,90.

Przerwa była świetną okazją do zwiedzenia stref produktowych: poznania wszystkich zapachów z oferty, łącznie z nowościami, wypróbowania kosmetyków pielęgnacyjnych i zapoznania się z ofertą Dream Boxa – pudełka produktowego, które jest doskonałym sposobem wsparcia sprzedaży. Wielu odwiedzających przyciągnęło także stanowisko FM GROUP Mobile.

Podczas modułu „Premiery” zgromadzonych czekała podwójna niespodzianka: poznali nowości FM GROUP oraz po raz pierwszy zobaczyli na scenie Balbinę Martini, nową trener produktową. Balbina nie tylko w pasjonujący sposób opowiedziała o właściwościach aloesu zawartego w kosmetykach z serii Aloe Vera oraz o pozostałych nowościach z katalogu perfumeryjnego, ale też przedstawiła konkretne sposoby na  podniesienie obrotu punktowego w oparciu o ich polecanie. Wszak sprzedaż generuje pieniądze co w marketingu sieciowym jest kwestią nadrzędną.

Gwiazdą dnia był jednak Brian Tracy – jeden z najlepszych trenerów biznesu na świecie, który prowadził seminaria w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i 65 innych krajach świata, każdego roku inspirując miliony osób do zmiany sposobu myślenia i kreowania swojej przyszłości finansowej. Partnerzy biznesowi FM GROUP wysłuchali wystąpienia Briana z zapartym tchem, zwłaszcza, że okazał się czarującą osobą z ogromnym poczuciem humoru, która swoją ogromną wiedzę przekazuje w sposób lekki i plastyczny. Brian Tracy podał sprawdzony przepis na to, jak rozwinąć swój marketing i w krótkim czasie podwoić swoje dochody, zmieniając marzenia w ściśle określone cele i motywując zgromadzonych do działania. Wielu osobom uświadomił, jak ważne jest przy tym inwestowanie w siebie, konsekwencja w działaniu oraz właściwe myślenie. Za inspirujące wystąpienie podziękował mu osobiście Artur Trawiński. Z kolei osoby, które nabyły bilety VIP, miały okazję spotkać się z mówcą również wieczorem podczas prestiżowej, kameralnej kolacji, w czasie której otrzymały książki z dedykacją, mogły porozmawiać z Brianem Tracy i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Na scenie niesamowitą atmosferę, jaką zbudował swoim wystąpieniem Brian Tracy, podgrzali jeszcze mocniej Małgorzata Serwa i Ryszard Armanowski, opowiadając o niespodziankach, które czekają w tym roku partnerów biznesowych FM GROUP. Najpierw polecili Dream Box czyli zestaw produktowy, który można wykorzystać do zwiększenia obrotu punktowego w strukturach. Następnie zapowiedzieli temat Międzynarodowego Szkolenia Motywacyjnego we Wrocławiu – FM Lifestyle. Niespodzianki się jednak na tym nie skończyły. Okazało się, że miejscem, w którym odbędzie się 11 rocznica FM GROUP będzie malownicze Sorrento we Włoszech, które swoim pięknem przyciąga co roku rzesze turystów.

Na sukces składa się wiele czynników, a jednym z nich jest z pewnością nastawienie. Dlatego, jak zapowiedzieli prowadzący, na najbliższym meetingu w sierpniu wystąpi Jakub Bączek – trener siatkówki, odpowiadający za mentalne przygotowanie mistrzów świata. Ale to nic w porównaniu z gośćmi jesiennego eventu. Będą nimi prawdziwe sławy: autor bestsellera „Trucizna dnia powszedniego” Michael Strachowitz oraz Nancy i Don Failla – twórcy programu szkoleniowego i książki „45-sekundowa prezentacja, która odmieni Wasze życie”. Wiadomość o tym wywołała prawdziwą burzę oklasków i sprawiła, że już nie możemy doczekać się kolejnych inspirujących Meetingów FM GROUP Polska.

Mogą Cię również zainteresować