Paweł Borecki. Solenizant z bestsellerem

przez Maciej Maciejewski
1260 odsłony

16 stycznia br. byliśmy z naszym reporterskim zoomem w warszawskim Pure Sky Club, gdzie swoje 50-te urodziny świętował Paweł Borecki, wiceprezydent w Akuna Polska. Solenizant inteligentnie połączył ten stricte prywatny wieczór z poważnymi sprawami zawodowymi…

ee

W ten sposób Paweł Borecki upiekł dwie pieczenie na jednym ruszcie. Oprócz niekończącej się ilości pięknych, urodzinowych prezentów, życzeń i wspomnień, odbył się tam również wieczór autorski promujący jego pierwszą książkę „Pułapki nie tylko w biznesie”.

W uroczystości wzięli udział najbliżsi przyjaciele Pawła, którzy przyjechali z różnych zakątków kraju, a nawet z zagranicy. Był jego tata, brat, syn, partnerka, przyjaciele z czasów szkolnych i studenckich, współpracownicy z korporacji, w których Paweł rozpoczynał przed laty swoją karierę zawodową. Nie zabrakło również ekipy z Akuny – Rene Lelka, dr Jaromira Bertlika, Tomasza Kwolka, Bogusława Dudzika, Marka Dudzika, Marcina Maciąga, Marka Wawrzeńczyka oraz Leokadii i Janusza Gabryniewskich.

Biorąc pod uwagę fakt, że Paweł – jak mało kto w branży MLM – szczególną uwagę przykłada do bezustannego rozwoju i edukacji, spotkaliśmy tam również jego trenerów biznesowych – Iwonę Majewską-Opiełkę, Mateusza Grzesiaka oraz Piotra Tymochowicza.

Paweł Borecki jest autorem wielu artykułów z dziedziny budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Na swoim koncie ma wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań sprzedażowych. Mówca motywacyjny. Od ponad piętnastu lat skutecznie kieruje zespołami sprzedażowymi. Laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menedżer branży MLM”. Członek Klubu TOP Liderów MLM i wykładowca w Akademii MLM. Wiceprezydent w Akuna Polska.

Mogą Cię również zainteresować