PFG. Szyjewska wraca na salony?

przez Marek Wyrzychowski
2747 odsłony

Pamiętacie firmę Rentier DK, która promowała się jako biznes MLM, a którą redaktor Maciejewski jako pierwszy obnażył nazywając po imieniu? Wielu „znawców tematu” chciało go wtedy ukamienować. ŚP prezes tej firmy także. A pamiętacie Polish Financial Group Katarzyny Szyjewskiej, która wyłoniła się jak Feniks z popiołów po tragicznej śmierci prezesa Rentier DK?

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Najpierw przypomnijmy nasze archiwalne, kontrowersyjne publikacje:

Tak więc firma PFG za sprawą Katarzyny Szyjewskiej wyłoniła się jak Feniks z popiołów po tragicznej śmierci prezesa Rentier DK i miała być dla tej piramidy finansowej oraz jej współpracowników wymarzoną alternatywą na zbudowanie legalnego biznesu MLM no i przede wszystkim odniesienie mega hiper super sukcesu. Jednak po sprawdzeniu przez naszą redakcję firmy PFG nie mieliśmy żadnych wątpliwości – momentalnie zamieściliśmy ją na naszej „Czarnej Liście”. I podobnie jak w przypadku Rentier DK wielu „znawców tematu” chciało wtedy redaktora Maciejewskiego ukamienować. Pani prezes także. Potem, zarówno o tym projekcie, jak i o jej przedsiębiorczej pani prezes, w branży ucichło. Jak się okazuje, nie na długo…

ReklamaReklama

Od kilku dni nasi Czytelnicy, którzy byli zarejestrowani w PFG informują nas o nowych ruchach marketingowych firmy. Dostają takiej oto treści e-maile: 

„Witamy! Pragniemy poinformować, że ponownie uruchomiliśmy stronę firmy Polish Financial Group Sp. z o.o. (www.polishfinancialgroup.pl), na której znajdziecie Państwo informację o tym jak funkcjonowaliśmy i co wydarzyło się w trakcie działania firmy. Podjęliśmy kroki prawne, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności, które spowodowały zawieszenie naszej działalności. Dla tego też udostępniliśmy dla Państwa formularz kontaktowy (zakładka kontakt na stronie internetowej) gdzie będzie można zadać wszelkie pytania oraz podzielić się z postrzeżeniami i informacjami, które z pewnością ułatwią i przyczynią się do szybszego wyjaśnienia sprawy. Mamy wspólnie wiele do wygrania! Chcemy spowodować, by lojalni Partnerzy – Programu Partnerskiego PFG otrzymali co im się należy i odczuli, że decyzja przyłączenia się do nas była TRAFNĄ decyzją; a przede wszystkim by Towarzystwo Ubezpieczeniowe Nordea w pełni wywiązało się wobec wszystkich klientów ze swoich zobowiązań. Z góry dziękujemy za kontakt z nami, a jeśli uznacie Państwo, że ta informacja powinna dotrzeć do innych Partnerów – Programu Partnerskiego PFG – prześlijcie ją. Z wyrazami szacunku, zarząd Polish Financial Group.”

Oczywiście nie mamy zielonego pojęcia o tym, co partnerzy tej firmy mają do wygrania, ale po kilku szturchnięciach w wujaszka Google okazało się, iż po pierwsze, Katarzyna Szyjewska reaktywowała firmę PFG (http://polishfinancialgroup.pl/index.php?view=news_list.):

źródło: Polishfinancialgroup.plźródło: Polishfinancialgroup.pl

Po drugie, jest poszukiwana przez policję (http://poszukiwani.policja.pl/pos/form/r10382,dok.html): 

źródło: Poszukiwani.policja.plźródło: Poszukiwani.policja.pl

Co możemy jeszcze dodać? W tym przypadku chyba milczenie będzie złotem. Zawsze bądźcie czujni, zwarci i gotowi. Uważajcie, bo w biznesie białych rękawiczek cwaniaki mają pod dostatkiem. W każdym biznesie. W MLM niestety również.

Mogą Cię również zainteresować