Poławiacze pereł z FM GROUP

przez Maciej Maciejewski
558 odsłony

30 stycznia br. byliśmy w poznańskim Multikinie, gdzie odbyło się seminarium szkoleniowe dla liderów network marketingowej firmy FM GROUP Polska. Na spotkanie przyjechało ok. 500 współpracowników FM przede wszystkim z woj. wielkopolskiego i lubuskiego.

ee

Seminarium rozpoczęło się od zaprezentowania nowego programu motywacyjnego „Szkolenie pod palmami”. Podczas prezentacji dokładnie wyjaśniono zasady programu oraz warunki, jakie powinni w najbliższych miesiącach spełnić networkerzy z FM, aby zakwalifikować się na specjalnie zorganizowane szkolenie połączone z wypoczynkiem, które odbędzie się w Turcji, Egipcie lub Tunezji.

Następnie na scenę wyszli liderzy osiągający najlepszy wyniki w tym biznesie, aby w godzinnym talk-show odpowiedzieć na wiele trudnych pytań dotyczących ich bezpośredniej działalności w MLM. Usłyszeliśmy ciekawe historie wspinania się po szczeblach kariery, dowiedzieliśmy się, jakie czynniki wpływają na to, że człowiek odnosi sukces w biznesie i dlaczego Ci menedżerowie wybrali akurat tą firmę.

Po przerwie odbyła się prezentacja produktów kosmetycznych z serii FM GROUP MAKE UP połączona z pokazem nowoczesnego, profesjonalnego wizażu. Później miał miejsce panel zatytułowany „Nowy wymiar MLM”, który dotyczył FM GROUP Mobile – nowego biznesu FM opartego o produkty i usługi z zakresu telefonii komórkowej.

Na koniec właściciel firmy Artur Trawiński uhonorował dyplomami i upominkami najlepszych menedżerów – laureatów dwóch programów motywacyjnych: „Poławiacze pereł” i „Szybkie efekty”.

Ponieważ styczniowe wydanie „Network Magazynu” jest już zamknięte, obszerny reportaż z tego wydarzenia opublikujemy w kwietniowym numerze czasopisma.

Mogą Cię również zainteresować