Portal Networkio.eu nagradza użytkowników

przez Marek Wyrzychowski

Nowy, dynamicznie rozwijający się portal społecznościowy o tematyce sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy, miesiąc temu ogłosił cykliczny konkurs o nazwie „The Best Of”. Dziś podliczono aktywność najbardziej twórczych internautów działających na Networkio.eu i przyznano nagrody.

W konkursie „The Best Of” nalicza się co miesiąc punkty za różnego rodzaju działania, a biorą w nim udział zarówno użytkownicy portalu, jak i firmy, z którymi konkretni menedżerowie na co dzień współpracują i w których imieniu są na portalu zarejestrowani. W ten sposób świetne, wartościowe nagrody sponsorowane przez Networkio.eu i Networkmagazyn.pl, każdego miesiąca mogą zdobyć networkerzy oraz – dzięki nim – firmy DS/MLM (więcej na ten temat w regulaminie konkursu).

Dzisiaj portal podliczył aktywność swoich użytkowników za miesiąc marzec 2013. Kto wygrał? Kto będzie teraz brylował w naszych mediach za darmo? Kto dzięki temu otrzyma kampanię promocyjną i możliwość profesjonalnej budowy swojego wizerunku oraz marki w jedynych polskich, niezależnych mediach o sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowym? Komu biznes wystrzeli do góry bez wydania choćby jednej złotówki? To sprawdzisz tutaj: „A czy TY jesteś na liście zwycięzców?”

Mogą Cię również zainteresować