Profit Travel Club. Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski
1352 odsłony

Oto nowy, w 100% polski projekt MLM poruszający się w segmencie turystycznym. Dzięki niemu można wypoczywać i zwiedzać a zarazem oszczędzać i zarabiać. Przed Państwem Krzysztof Przeklasa z Profit Travel Club.

Krzysztof PrzeklasaKrzysztof Przeklasa

Oferowany przez Profit Travel Club voucher jest tak skonstruowany, że jego posiadacz nie płaci za noclegi. Opłaca tylko koszty wyżywienia i niektóre usługi specjalne, w praktyce – może osiągnąć obniżkę kosztów pobytu do 60% w stosunku do cen dyktowanych przez hotele.

Profit Travel Club uznając, iż praktyka MLM w promowaniu podróżowania i wypoczynku a przede wszystkim korzystnych cenowo usług turystycznych może stać się atrakcyjna dla licznych, aktywnych przedstawicieli wielu środowisk, wprowadził również produkt o nazwie „Wypoczywajmy Razem”. To oryginalny, polski, turystyczny produkt lojalnościowy, który poprzez wykreowaną własną strukturę może w nowatorski sposób propagować wypoczynek w najpiękniejszych regionach Polski sprawiając jednocześnie, by pożytki z tego czerpali wszyscy zainteresowani uczestnictwem w tym procesie.

To jedyny obecnie dostępny polski program, który – w pewnym skrócie – zakłada, iż uczestnik atrakcyjnego wypoczynku, spędzający urlop w gronie znajomych, z którymi się świetnie bawi, może jeszcze na tym zarobić.

I co najważniejsze to program dostępny dla wszystkich, bo koszt przystąpienia doń jest symbolicznie niski, a rozwój wykreowanej przez siebie struktury umożliwia najaktywniejszym sukcesywny wzrost dochodów i w konsekwencji udział w zyskach całej firmy. Posłuchaj co o Profit Travel Club powiedział nam Krzysztof Przeklasa:

Więcej o tej idei oraz rejestracja pod adresem www.profittravel.pl

Mogą Cię również zainteresować