Przełomowy rok czyli II rocznica Prouvé

przez Halina Janicka

Drugi rok istnienia Prouvé to dynamiczny rozwój na krajowym i zagranicznych rynkach. Do grona ambasadorów marki dołączyli m.in. przedstawiciele Rosji, Hiszpanii, Cypru, Węgier, a także Mongolii. Przedsięwzięcie rozwija się wyśmienicie.

Uroczyste obchody drugiej rocznicy działania firmy Prouvé, które odbyły się w dniach 17-19 maja 2019 roku w malowniczo położonym Pałacu Wojanów, zgromadziły wielu gości z Polski i zagranicy. Piękny, słoneczny weekend był idealny, aby celebrować sukcesy marki i jej przedstawicieli.

Przed wejściem do Pałacu można było podziwiać stylowe mercedesy należące do ambasadorów marki Prouvé. W ramach programu motywacyjnego „Zawsze do przodu” swoje kluczyki do nowych, ekskluzywnych samochodów odebrało czterech kolejnych współpracowników firmy.

Międzynarodowe grono wzięło też udział w warsztatach MLM Master Academy, w ramach których doświadczeni eksperci z francuskiej firmy perfumeryjnej z siedzibą w Grasse – stolicy światowego perfumiarstwa – opowiadali o tym, jak wygląda sztuka tworzenia perfum. Prowadzący zdradzili uczestnikom również kilka sekretów perfumiarstwa, przestawili zasady komponowania zapachów i pozyskiwania najwyższej jakości surowców perfumeryjnych.

Wieczorna Gala Prouvé Business Awards była okazją do podsumowań i wyrażenia uznania dla współpracowników firmy. – To z pewnością był dla Prouvé przełomowy rok – mówiła Katarzyna Trawińska, twórczyni i właścicielka marki. – Otworzyliśmy wiele zagranicznych rynków, a firma odnotowała dynamiczny wzrost. To przede wszystkim zasługa naszych wspaniałych ambasadorów i partnerów, którym serdecznie gratuluję osiągnięć! – dodała Trawińska.

Podczas gali właściciele oddziałów Prouvé z Mongolii, Rosji, Litwy i Cypru otrzymali wyróżnienia za rozwój i współtworzenie sukcesu marki na rynkach międzynarodowych. Z kolei nowi ambasadorzy oraz ci, którzy awansowali na wyższe pozycje, odebrali statuetki za swoje osiągnięcia biznesowe. Specjalne wyróżnienia „Partner Roku Prouvé” przyznano osobom, które – budując swój biznes MLM – w wyjątkowy sposób kierowały się 4 wartościami wpisanymi w filozofię firmy: uczciwością, zaufaniem, prostotą i współpracą.

Wyjątkowe spotkanie w międzynarodowym gronie zakończyła uroczysta kolacja i zabawa przy tanecznych rytmach. Współpracownicy Prouvé opuszczali Pałac Wojanów pełni nowej energii i zapału do dalszej pracy podkreślając, że już nie mogą się doczekać kolejnej rocznicy.

Mogą Cię również zainteresować