Redaktor Wajszczak nagrodzony!!!

przez Maciej Maciejewski

Tuż przed godziną 20.00 na oficjalnej stronie „Blog Roku 2010” ukazał się komunikat o zwycięzcach tegorocznej edycji konkursu. Redaktor „Network Magazynu” Piotr Wajszczak zgarnął nagrodę w kategorii „Blog Profesjonalny”!!!

Troszkę dziwna sytuacja, bo gala w Warszawie cały czas trwa. Generał Wajszczak nie odbiera telefonu, nie można mu nawet pogratulować. Tak na prawdę to nie wiemy, czy on już wie : ) Oto fragment komunikatu:


„W kategorii blogów profesjonalnych, ocenianej przez Macieja Budzicha, autora blogu www.blog.mediafun.pl, zwyciężył Piotr Wajszczak, redaktor Networkmagazyn.pl, specjalista w marketingu wielopoziomowym, który sekrety sprzedaży i marketingu sieciowego wyjawia na blogu www.piotrwajszczak.pl. Juror w tej kategorii, mimo niedawno przebytej operacji przeszczepu nerki, przybył na galę, by osobiście wręczyć nagrodę zwycięzcy.”

A w tym miejscu cała informacja o wszystkich zwycięzcach. Piotrze, zamykam w tej chwili laptopa i otwieramy z małżonką szampana, który się od wczoraj chłodzi w lodówce. Ku chwale branży MLM!!!

Mogą Cię również zainteresować