Meltwater Channels A-level Geography Essays Correct Apa Style Bibliography Generator Dissertation Project Abstract Small Stockman Cv How To Write Artical Difference Between Prokaryotic And Eukaryotic Cells Essay About Myself

Renomowane interkomy Cardo

przez Marek Wyrzychowski

Mamy w prezencie świątecznym znakomitą wiadomość dla wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników zestawów do komunikacji dla motocyklistów Cardo Scala Rider G9x i Cardo SHO-1.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Wiodące na rynku interkomy Cardo Scala Rider są marzeniem wszystkich motocyklistów, będą szczególnie udanym prezentem gwiazdkowym. W sezonie zimowym, gdy spadnie śnieg po zamontowaniu do kasku będą niezawodne w komunikacji na stokach. Taki upominek nie zawiedzie żadnego motocyklisty, narciarza, ani snowboardzisty.  

Firma KONTEL, przedstawiciel i dystrybutor marki Cardo Systems w Polsce poinformowała, że użytkownicy tych urządzeń mogą teraz korzystać z funkcji zdalnego sterowania Remote Control Cardo SmartSet. Nowa, darmowa aplikacja Cardo SmartSet daje teraz możliwość pełnej modyfikacji parametrów G9x i SHO-1 za pośrednictwem urządzeń mobilnych, po wcześniejszej aktualizacji oprogramowania słuchawki do najnowszej wersji z komputera.  

Z urządzeń mobilnych możliwe jest teraz inicjowanie, przywracanie i anulowanie połączeń przez interkom, włączanie i wyłączanie połączeń głosowych VOX oraz włączanie lub wyłączanie opcji udostępniania muzyki Music Sharing, jak również zapisywanie lub usuwanie numerów szybkiego wybierania i wiele innych przydatnych funkcji.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Z nowej aplikacji Cardo SmartSet, przygotowanej dla najlepszych modeli Cardo – Scala Rider G9x i SHO-1 – mogą korzystać użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android. Producent zapowiedział, że aplikacja będzie wkrótce dostępna także dla urządzeń Apple iPhone, iPod i iPad. W niedalekiej przyszłości planowane jest także udostępnienie aplikacji użytkownikom innych, wybranych modeli Cardo Scala Rider.  

Aby skorzystać z opcji nowej aplikacji Cardo SmartSet, użytkownicy Cardo G9x i SHO-1 powinni wcześniej zaktualizować oprogramowanie swoich urządzeń na platformie internetowej Cardo Community za pomocą PC, a następnie pobrać nową opcję zdalnego sterowania Remote Control na swój smartfon. Bezpłatna aktualizacja jest dostępna w Google Play pod adresem: http://play.google.com/store/apps/details?d=com.cardoapps.smartset Ponadto, użytkownicy SHO-1 mogą  skorzystać z animowanego samouczka on-line w 8 językach. 

Mogą Cię również zainteresować