Rewolucja 2.0 Pierwszy na świecie MLM mobilny!

przez Tekst promocyjny

Tylko nieliczni potrafią osiągać znakomite rezultaty i sukces w biznesie. Zwycięzców od pokonanych odróżnia wiele czynników, a jednym z nich jest umiejętność skutecznego zarządzania swoim biznesem. Aplikacja mobilna Vemma to nowoczesne narzędzie dla dystrybutorów, dające prawdziwą przewagę konkurencyjną.

Czy wraz z wprowadzeniem przez firmę Vemma aplikacji mobilnej rozpoczyna się Rewolucja 2.0 w network marketingu? Zapytaliśmy o to osobę najbardziej kompetentną: – W marcu 2012 zapoczątkowaliśmy prawdziwą rewolucję w świecie MLM uruchamiając pierwszą wersję aplikacji Vemma na iPhone. Od tamtej pory ponad 10 tys. dystrybutorów ściągnęło ją na swoje telefony. Taka popularność aplikacji przekłada się na faktyczne rezultaty uzyskiwane przez naszych współpracowników i na nowo definiuje sposób, w jaki prowadzą oni swój biznes. Jednak nie poprzestajemy na tym i stawiamy na ciągły rozwój, dlatego nasi dystrybutorzy mogą spodziewać się kolejnych aktualizacji aplikacji oraz nowych narzędzi dla biznesu – powiedział nam Szymon Grabowski, Vemma Europe COO oraz chief mobile marketing officer.

Najważniejsze funkcje aplikacji:

  • informacja na temat liczby Twoich cykli
  • liczba dni do końca cyklu
  • możliwość zapisania nowych dystrybutorów w miejscu i czasie najbardziej dogodnym dla Ciebie, bezpośrednio z aplikacji
  • hotlista zawierająca najważniejsze informacje odnośnie rankowania i pozyskania nowych dystrybutorów
  • śledzenie postępu w Platinum Club przybliżającego Cię do Twojego nowego BMW
  • dostęp do informacji 24/7
  • tłumaczenie na wiele języków
  • integracja z Facebookiem, dostępna od wersji 2.1

Zarządzanie biznesem w dowolnym miejscu i czasie

Prowadzenie biznesu nigdy nie było łatwiejsze. Wszystko to, czego potrzebuje dystrybutor w codziennej pracy zostało zamknięte w małej, sprawnie funkcjonującej i przejrzystej aplikacji. Dzięki swojej mobilności narzędzie towarzyszy nam zawsze, kiedy go potrzebujemy. Przyjazny interfejs zachęca do regularnego i aktywnego korzystania z aplikacji w budowaniu własnego biznesu. Nie musisz jednak nawet otwierać aplikacji, aby wiedzieć jaka jest aktualna liczba Twoich cykli – ikona aplikacji mówi wszystko i dzieje się to w czasie rzeczywistym. Być może, kiedy następny raz spojrzysz na swój telefon okaże się, że osiągnąłeś kolejny rank a wtedy z całą pewnością otrzymasz od nas gratulacje! I nie tylko…

Hotlista gorąca od informacji

Wyobraź sobie, że informacje dotyczące Ciebie i Twojego zespołu dystrybutorów trafiają do Ciebie w momencie, kiedy dzieje się coś ważnego. Powiadomienia o awansie, nowych zapisach i informacja zwrotna, który z zaproszonych przez Ciebie do biznesu znajomych obejrzał wideo Vemma. I to wszystko trafia bezpośrednio na Twoją listę. Stąd tylko jedno kliknięcie do wykonania telefonu gratulacyjnego czy rozpoczęcia konwersacji z nowo zainteresowaną biznesem osobą.

Przełam pierwsze lody w biznesie! Czyli zrób użytek ze swojej książki adresowej

Jeżeli działasz już w MLM to zapewne nie raz spotkałeś się z negatywną reakcją i rezerwą ze strony osób, którym proponowałeś przystąpienie do biznesu. To zrozumiałe, że nie każdy jest gotowy dostrzec potencjał biznesu, który Ty dostrzegasz mając znacznie większy zakres wiedzy w tym temacie. W rezultacie wielu dystrybutorów nie potrafi przeskoczyć tej bariery i rezygnuje z czegoś, co już udało im się zbudować, tracąc przy tym wszystkie efekty swojej pracy. Vemma znalazła odpowiedź na takie wyzwania i przygotowała niezwykle skuteczne narzędzie dla pozyskiwania do biznesu kontaktów znajdujących się w książce adresowej dystrybutora. Teraz dzięki zaledwie kilku kliknięciom można wysłać zaproszenie wraz z linkiem do wideo produktowego. Osoba, której wysłaliśmy wiadomość obejrzała film, aplikacja Vemma przesyła takie informacje i zapisuje na hotliście. Dla dustrybutora jest to wyraźny sygnał świadczący o wstępnym zainteresowaniu i doskonała sytuacja wyjściowa do podjęcia konwersacji.

Oni korzystają z aplikacji Vemma

Od momentu ukazania się aplikacji tysiące dystrybutorów pobrało już to narzędzie na swoje urządzenia mobilne, a wielu z nich dzieli się swoimi spostrzeżeniami: „Jestem w biznesie MLM od 38 lat i muszę przyznać, że funkcja pozyskiwania nowych dystrybutorów, jaką daje aplikacja, jest jednym z największych udogodnień w naszej pracy jakie kiedykolwiek widziałam. Wysłałam wiadomość  z linkiem do wideo produktowego Verve do osoby, z którą rozmawiałam rok temu na temat Vemma. W tamtym czasie mój rozmówca nie był gotowy na przystąpienie do biznesu, ale ta jedna wiadomość zmieniła wszystko. Po obejrzeniu wideo, które mu przesłałam, poprosił o więcej informacji i instrukcje, jak i kiedy może rozpocząć swój biznes. Wiem, że gdybym zwyczajnie zadzwoniła i próbowała go przekonać do biznesu, prawdopodobnie nadal nie byłby zainteresowany, ale aplikacja ma dar przekonywania.  Jest absolutnie fantastyczna! Dziękuję!” (Cynthia Pincombe, dystrybutor Vemma z USA).

Aplikacja Vemma jest dostępna do pobrania za darmo.

Dowiedz się więcej na: http://www.vemma.eu/opportunity/app

Mogą Cię również zainteresować