Rozmowy Kontrolowane: Colway International część 1

przez Piotr Hoffman

W dniach od 4 marca do 15 kwietnia br. w wybranych 18 polskich miastach odbędą się spotkania, gdzie twórcy Colway International będą osobiście przedstawiali wizję i koncepcję tego nowego projektu MLM. Przekażą maksimów kompetentnej wiedzy i planów, a przyjść może każdy…

Jarosław ZychJarosław Zych

31 stycznia br. podczas edukacyjnego wydarzenia EFBA 2015 tuż po historycznym rozdaniu nagród w prestiżowym konkursie MLM_BUSINESS_AWARDS_2014 udało nam się na gorąco porozmawiać z laureatami w kategorii TOP FIRMA MLM 2014 – prezesami polskiej firmy Colway.

W ubiegłym roku firma ta zanotowała znaczne przyrosty w swoich szeregach strukturowych i jeszcze bardziej spektakularne w obrotach handlowych oraz szokujący wynik finansowy w głośnej Promocji Listopadowej. Poza tym rok 2014 był dla tej polskiej spółki znakiem przejęcia pełnej kontroli nad wszystkimi markami jej produktów, uzyskanie ochrony patentowej dla Kolagenu Naturalnego, wprowadzenie na rynek szeregu nowych, sensacyjnych produktów, zawarcie aliansów dających jej dostęp do technologii i substratów innym niedostępnych, własny czynnik wzrostu fibroblastów. No i kolagen nie bojący się temperatur – niespotykana możliwość na podbój świata i ogromny wzrost rozpoznawalności marki Colway.

Jednak prezesi firmy nie osiadają na laurach, bowiem już w kwietniu br. inicjują nowe przedsięwzięcie o nazwie Colway International. Zobacz co powiedział nam w tym temacie Jarosław Zych:

Wiosną 2015 roku Jarosław Zych, Maurycy Turek – wraz z Bernardem Jastrzębskim w roli prezesa spółki akcyjnej – i przyjaciółmi założycielami Colway International SA – uruchamiają swój Nowy Projekt Biznesowy którym będzie network marketing, zaczynający się tym razem w Polsce, czyli odwracający odwieczne wektory ekspansji w tej branży. Start-up tego przedsięwzięcia jest planowany na 26 kwietnia 2015 roku podczas zorganizowanej z ogromnym rozmachem imprezie w Hali Sportowej w Gdyni.

Tymczasem już w marcu br. twórcy Colway International będą osobiście przedstawiali wizję i koncepcję tego nowego projektu w 18 miastach Polski. Na niezobowiązujące spotkanie informacyjne, podczas którego zostanie przekazane maksimów kompetentnej wiedzy i planów, może przyjść każdy. Mapkę z zaznaczonymi miastami i terminami spotkań oraz możliwość zakupu śmiesznie taniego biletu znajdziesz w tym miejscu: http://colway.net.pl/article/colway-international/

Inauguracja globalnego biznesu sieciowego, który mając na uwadze dotychczasowe, lokalne sukcesy Colway i jego zarządców, rokuje znakomicie – z pewnością ściągnie do Gdyni tysiące osób z sektora MLM i sprzedaży bezpośredniej nie tylko z Polski. Bo wszyscy liczą na to, co po wielokroć w tej branży już się zdarzyło. Na to, że będąc pierwszymi, to oni znajdą się na wierzchołkach struktur konsumenckich, jakie oplotą w przyszłości świat. A to oznaczać może fortunę. W tych krajach, w których brała początek większość globalnych firm MLM, żyje obecnie kilkanaście tysięcy milionerów, których majątki powstały właśnie dzięki wpisaniu się do tych przedsięwzięć na samym ich początku. Po raz pierwszy taka okazja pojawia się w Polsce. Na ile jest realna? To się okaże. „Wpisowe” wydaje się relatywnie niewielkie i polega na zakupie naprawdę niezłych produktów prozdrowotnych lub kosmetycznych za kilkaset złotych, a i to nie od razu i przede wszystkim z prawem ich zwrotu, jeśliby nabywca się rozmyślił. Jak można spróbować szczęścia na takiej loterii życia? Trzeba znaleźć jako „wprowadzającego” kogoś, kto jest już uczestnikiem sieci Colway w Polsce. Nie powinno to być trudne.

Więcej informacji pod www.colwayinternational.com

PS. Jest jeszcze jedna, nader ważna i ciekawa informacja o tym biznesie MLM, którą niechybnie jakiś czas temu przeoczyliśmy. Dzisiaj to naprawiamy…  Bo rzecz nie jest bynajmniej banalna. Otóż jakiś czas temu jeden z filmów o Kolagenie Naturalnym zdobył w Ameryce autentycznego Oskara wśród programów reklamowych. Z pewnością jest to wydarzenie przynoszące splendor całej polskiej branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Oto nagrodzony film:  

Mogą Cię również zainteresować