Skuteczny menedżer w biznesie. Part 5

493 odsłony

Co to jest „dobra sprzedaż”? Wykład Leszka Kazimierskiego rzuci Ci nowe światło na to, jak być skutecznym i lubianym przez klientów handlowcem (czy też lubianym przez partnerów liderem w MLM) i nie zachowywać się przy tym nieetycznie.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Oto klika podanych w prostej formie porad, które mogą odmienić Twoje podejście do sprzedaży i do budowania Twojej struktury sieciowej. Odmienić na lepsze, ma się rozumieć. Jak działać, żeby wilk był syty i owca ostrzyżona? Innymi słowy: rzecz o dobrej sprzedaży:

Leszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski to uznany specjalista od dobrych manier i ekspert ds. protokołu dyplomatycznego, od 15 lat prowadzący kursy, warsztaty oraz szkolenia w kraju i za granicą. Absolwent szkolenia konsularno-dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, częsty gość programów telewizyjnych (m.in. TVP 2, TVN, TVN Style), gdzie doradza widzom, jak z klasą przejść przez życie. Od 8 lat członek rady programowej „Network Magazynu”. Twórca i dyrektor Śląskiego Instytutu Szkoleń.

Mogą Cię również zainteresować