Sposób na niezależność finansową

przez Michał Kidziński
545 odsłony

Sposób na niezależność finansowąMichał Kidziński Na samym początku chciałbym wyjaśnić Ci, Drogi Czytelniku, dlaczego właściwie napisałem tę publikację.

Zwłaszcza w internecie aż roi się od rożnego rodzaju „okazji” wzbogacenia się. Należy jednak zdać sobie sprawę z tego, że znaczna ich część to nie do końca pewne i legalne interesy i raczej nie warto się w nie angażować. Uważam, że jedną z najbardziej dostępnych dla każdego metod osiągnięcia niezależności finansowej jest network marketing, czyli MLM. Skąd ten pogląd?

Uwaga na oszustów

Gdyż codziennie pojawiają się nowi milionerzy oraz osoby, które osiągnęły znaczne dochody pasywne w branży network marketingowej. Nie ma znaczenia, czy są to ludzie wykształceni, czy też nie, czy są biali, czy czarni, z jakiego kraju pochodzą i z jakiej grupy społecznej. Czytałem wiele historii MLM-owych milionerów i mogę powiedzieć, że jedyną rzeczą, która ich łączy, jest szczera chęć poprawy swojego życia i to, że nigdy się nie poddawali.

W tym miejscu być może stwierdzisz, że wiesz, co to jest MLM, że jest to oszustwo, piramida i że tutaj wzbogacają się jedynie nieliczni. Nic bardziej mylnego. Skąd jednak u wielu ludzi taka opinia? Ponieważ wszędzie, w każdej branży mamy do czynienia z oszustwami i oszustami. Znane mi są z widzenia lub ze słyszenia firmy, które pod przykrywką marketingu sieciowego były tak naprawdę piramidą finansową (jedyni, którzy się tu bogacili, to założyciele firmy). Znam też przypadki, gdzie mimo, iż firma była i nadal jest solidna, to „liderzy” nie postępowali fair wobec dystrybutorów ze swojej grupy, a więc ludzi, których bezpośrednio lub pośrednio zaprosili do biznesu. W sytuacjach takich dystrybutorzy w większości nie widzieli możliwości zarobienia pieniędzy, szybko się zniechęcali. Rzucali wszystko, przeklinając konkretną firmę i „cały ten MLM”, co w rzeczywistości nie było prawdą. Dlaczego uważam, że MLM jest świetnym sposobem na osiągnięcie niezależności finansowej? Dlatego, że sam współpracuję z firmą MLM i widzę, że:

Każdego dnia, tygodnia, miesiąca i roku ludzie działający w branży marketingu sieciowego osiągają wspaniałe rzeczy, cieszą się życiem i nie martwią się o pieniądze.

Ja chcę w ciągu najbliższych pięciu lat pomóc minimum stu osobom osiągnąć ich własne cele. Oznacza to tyle, że minimum stu osobom pomogę osiągnąć wolność, a te sto osób również postąpi podobnie na mniejszą lub większą skalę. Jeśli więc przyjmiemy, że średnio każda z tych stu osób pomoże dwudziestu osobom osiągnąć niezależność finansową, to otrzymamy dwa tysiące bogatych i szczęśliwych ludzi. Zrób to samo.

Myślę, że po zapoznaniu się z tą publikacją będzie Ci łatwiej wybrać firmę, z którą chcesz współpracować. Istnieje bowiem kilka faktów, na które musisz zwrócić uwagę, decydując się na zarabianie pieniędzy dzięki współpracy z firmą MLM.

Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w
wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 18/2008

Mogą Cię również zainteresować