Sprawdź, gdzie brakuje zawodników

przez Tomasz Głowacki
350 odsłony

Tysiące ofert są publikowane codziennie na portalach giełd pracy. Z analizy ich propozycji wynika, że największe zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych mają obecnie firmy produkcyjne, branża reklamowa i handel – informuje infoPraca.pl.

Najbardziej poszukiwani są pracownicy na czas określony. Dodatkowym wzięciem cieszą się księgowi, informatycy, handlowcy, technolodzy produkcji, pracownicy telefonicznych centrów obsługi, telemarketerzy oraz osoby z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych – takie wnioski płyną z raportów podsumowujących polski rynek pracy.

Pracodawcy liczą na to, że uda się znaleźć chętnych również do pracy za granicą. Tutaj najciekawsze i najliczniejsze oferty pochodzą głównie z Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Portugalii i Hiszpanii. Pracodawcy ze „starej Unii” poszukują nad Wisłą kandydatów do pracy w rolnictwie, ogrodnictwie, produkcji, budownictwie, hotelarstwie oraz gastronomii.

„Network Magazyn” chce przypomnieć szukającym pracy jedną rzecz. Branża MLM i DS jest jedną z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. Dlatego, warto wejść do naszego sektora, a odmieni się Wasze spojrzenie na pracę, pieniądze i ambicje zawodowe!

Mogą Cię również zainteresować